Jutro znika uciążliwy zakaz, niestety przekazujemy też dobijającą wiadomość.Pixabay.com/music4life

Dobijająca wiadomość przed znoszonym jutro uciążliwym zakazem. Straszne wydarzenie pod osłoną nocy

Jutro znika uciążliwy zakaz, a życie milionów Polaków zmieni się znacząco. Niestety, dotarła do nas także dobijająca wiadomość. Straszne wydarzenie miało miejsce pod osłoną nocy, kiedy większość ludzi jeszcze spała.

Zakaz, który od jutra już nie będzie obowiązywał znacząco utrudniał funkcjonowanie wielu ludziom. Na szczęście od poniedziałku w związku z odmrażaniem gospodarki wreszcie w naszym życiu zagości namiastka normalności. Niestety, nie wszyscy mają powody do radości, pod osłoną nocy doszło do okropnego przestępstwa, w wyniku którego mocno poszkodowani zostali właściciele uwielbianej restauracji.

Kupujesz w Biedronce gotowe surówki? Nawet nie wiesz, jaki wielki błąd popełniaszKupujesz w Biedronce gotowe surówki? Nawet nie wiesz, jaki wielki błąd popełniaszCzytaj dalej

Zakaz znika jutro, niestety jest też zła wiadomość

Od jutra ruszają restauracje, ale z obostrzeniami. Będziemy mogli zjeść obiad czy kolacje, jednak tyko w ogródku restauracyjnym. Jedna z warszawskich restauracji ursynowska "Karpielówka" szykowała właśnie taki ogródek na wielkie poniedziałkowe otwarcie, jednak pod osłoną nocy stracili wszystkie niezbędne akcesoria wchodzące w skład restauracyjnego ogródka. Złodzieje działali, kiedy wszyscy jeszcze spali. Właściciele lokalu są załamani i szacują straty na minimum kilkanaście tysięcy złotych.

O godzinie 4:20, kiedy większość Polaków smacznie spała przed ursynowską restauracją "Karpielówka" pojawiła się podejrzana ciężarówka. Wysiedli z niej mężczyźni i zaczęli działać szybko. Zapakowali do pojazdu ogródkowe parasole oraz drewniane krzesła i stoły po czym odjechali ze skradzionym towarem.

- Nie wzbudzili większych podejrzeń. Nikt niczego nie zauważył, a jeśli nawet, to uznał, że najwyraźniej właściciel pakuje ogródek do samochodu - stwierdziła Dominika Budzińska, do której należy okradziona restauracja.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi
  2. Powstaje nowa partia polityczna, zakłada ją jeden z kandydatów na prezydenta. Znajdzie sympatyków?

Właściciele restauracji wystawili meble ogrodowe kilkanaście godzin przed kradzieżą przygotowując restauracyjny ogródek do poniedziałkowego otwarcia. Niestety, obraz z monitoringu jest słabej jakości, gdyż w obiektyw świeciło wschodzące słońce zwiastujące budzący się dzień, tak smutny dla właścicieli "Karpielówki".

Także nagrania z monitoringu znajdującego się na sąsiednich budynkach niczego nie wyjaśniły. Teraz policja zajmuje sie poszukiwaniem sprawców. Zdaniem właścicieli złodzieje mogli działać na zlecenie. Restauratorzy bardzo liczyli na otwarcie ogródka, żeby odrobić straty wynikające z zamknięcia restauracji w związku z obostrzeniami, które tak nagle zaczęły obowiązywać.

Właściciele okradzionego lokalu "Karpielówka" błagają o pomoc w poszukiwaniach skradzionych akcesoriów ogrodowych. Wszyscy, którzy widzieli jak przebiegała kradzież proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 602 123 105.

Najlepsze newsy:

  1. Mąż przypadkiem znalazł zdjęcie żony sprzed 18 lat. Zobaczył jeden szczegół, który totalnie go zmroził
  2. Staruszka znalazła w Biedronce portfel z ogromną sumą. Cel, na który były przeznaczone pieniądze przyprawia o dreszcze
  3. Zużyte torebki po herbacie są bardzo cenne, źle że lądują w koszu. Przenigdy ich nie wyrzucaj, można je wykorzystać i zaoszczędzić pieniądze
  4. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu
  5. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę
  6. Gdzie kręcono kultowego "Janosika"? Wyjątkowe miejsce na mapie Polski

Źródło: haloursynow.pl

Następny artykuł