Zakaz handlu - badanie wykazało ciekawe rzeczyPRZEMYSLAW JACH /East News

Jest komunikat CBRE. Polacy zdecydowali, chodzi o zakaz handlu w niedzielę, wiadomo jak głosowali w badaniu

Zakaz handlu w niedzielę został wprowadzony od 2018 roku w całej Polsce. Znamy treść komunikatu CBRE. Mieszkańcy Polski podjęli decyzję, znane są wyniki badania na temat zakazu handlu w niedzielę.

Zakaz handlu od samego początku, kiedy tylko pojawił się projekt ustawy, wywoływał ogromne kontrowersje. Dla jednej grupy ludzi był niepotrzebnym utrudnieniem, który spowoduje, że ludzie będą robili zakupy w mniejszych sklepach. Dla drugiej grupy pomysł wydawał się doskonały, ponieważ sprzedawcy i pracownicy sklepów będą mieli czas dla siebie i swoich rodzin. Najnowsze wyniki badań zlecone przez CBRE wykazały niesamowite informacje. Polacy zadecydowali, wiemy czy chcą zakazu handlu.

Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyUważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyCzytaj dalej

Zakaz handlu w każdą niedziele - dobry pomysł czy niepotrzebne utrudnienie?

na samym początku pandemii klienci zastali w sklepach straszliwy widok. Ogromne kolejki, puste półki i ludzie, którzy wyjeżdżają z zakupów z wózkami pełnymi towarów. Wielu uważa, że takie komplikacje były efektem zakazu handlu w niedzielę. COVID-19 wykazał, że obecny handel, zbudowany zgodnie z wszelkimi normami, nie daje sobie rady z tak dużą ilością klientów na raz.

Dzisiaj grzeje:

  1. Uwaga: Kolejny zakaz w kraju. Nagle podjęli decyzję
  2. Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientów
  3. Emerytury w 2020. Kiedy najlepiej przejść na wieczny urlop? Dzień złożenia wniosku decyduje o wysokości świadczenia.

- Początek epidemii już zawsze będziemy kojarzyć z długimi kolejkami, szczególnie w sklepach spożywczych. Wtedy właśnie część Polaków przypomniała sobie o ograniczeniach związanych z wprowadzeniem zakazu handlu w niedzielę - tłumaczy Magdalena Frątczak, szefowa sektora handlowego w CBRE, cytowana w komunikacie.

Z badania CBRE wynika, że aż 51% respondentów chce otwartych sklepów w niedziele i zniesienia zakazu handlu. Co trzeci pytany jest zdania, że obecne zasady działania są w porządku, a 16% pozostaje bez zdania.

Z badania wynika, że zarówno młodzi jak i starsi chcą zniesienia zakazu handlu. 53% opowiadających się za zniesieniem zakazu jest mężczyznami. Co ciekawe zakaz handlu nie odpowiada zarówno mieszkańcom miast, małych miasteczek oraz wsi. A Wy jakiego zdania jesteście?

Ogromny smutek. Paraliż po poważnej operacji mózgu, Anna Maria Wesołowska zdradziła wielki sekretOgromny smutek. Paraliż po poważnej operacji mózgu, Anna Maria Wesołowska zdradziła wielki sekretCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Mandat w wysokości nawet 5 tys. zł. Nowe przepisy nie ominą nikogo
  2. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media
  3. Magda Gessler pozuje w sypialni, nikt nie spodziewał się tak intymnych widoków
  4. Okropna i porażająco długa lista z ostatnich dni, nie używaj ich do gotowania. Biedronka, Lidl i inne sklepy masowo wycofały całe mnóstwo niebezpiecznych produktów
  5. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
  6. TVP przekazało pilną informację w sprawie finału Ligi Mistrzów. Nadejdą wielkie zmiany, część fanów będzie niezadowolona

Źródło:money

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł