Zakupy były dla niej ważna lekcjąfacebook.com/LoveWhatMetters Leanne

Robiąc zakupy spożywcze włożyła synków do wózka. Znienacka podszedł do niej senior, jego słów nie zapomni nigdy

Zakupy dla rodziców z dziećmi są często wyjątkowo męczące. Muszą nie tylko zwracać uwagę na swoje pociechy, które jak to dzieci, lubią zajmować się swoimi sprawami, ale także na zakupy. Do mamy z dziećmi podszedł starszy mężczyzna, który zszokował kobietę swoimi słowami.

Zakupy nie są zazwyczaj w żadnym stopniu wydarzeniem, które zapada nam w pamięć. Ot, chodzimy z wózkiem pomiędzy półkami, szukamy produktów, które mamy kupić i wracamy do domu. Kobieta, która postanowiła podzielić się swoim przeżyciem jest idealnym przykładem, że większość z nas nie jest przygotowana na sytuacje jaka opisana została poniżej. Ogromne zaskoczenie zakończyło się wzruszeniem, którego nie mogła powstrzymać.

Trzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoTrzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoCzytaj dalej

Zakupy zakłócił starszy pan, który miał bardzo ważną rzecz do przekazania

Leanne postanowiła, że podzieli się swoim przeżyciem w internecie. Jej historię udostępnił profil LoveWhatMetters, który obserwuje ponad 8 milionów internautów. Użytkownicy od razu zasypali post pozytywnymi reakcjami czując identyczne emocje co klientka sklepu. W trakcie zakupów włożyła swoje młodego synka do wózka, aby móc mieć wolne ręce i spokojnie robić zakupy. Wtem podszedł do nich senior, który zapytał się czy może coś powiedzieć.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Zapowiadają się spore kontrole. Na baczności powinni się mieć ci, którzy otrzymali pieniądze od państwa

Pierwszą reakcją mamy była myśl, że poprosi ją o drobne, albo zasypie ją radami co do wychowywania dzieci. Ciężko opisać zaskoczenie jakie pojawiło się na twarzy kobiety, kiedy starszy pan skończył opowiadać swoją historię. Dotyczyła ona jego syna, który wówczas miał jedynie 5 lat. Jego dziecko chciało bardzo budować domek dla ptaków, lecz ojciec nie miał na to ochoty. Postawa seniora zmieniła się o 180 stopni, kiedy zobaczył smutną twarz swojego synka.

Naturalnie natychmiast zmienił swoje plany i wspólnie zbudowali domek dla ptaków. Nie pamięta dokładnie o czym rozmawiali, lecz do dzisiaj trzyma karmnik w swoim domu. Matka ekspresowo zrozumiała przesłanie jego historii i zaczęła płakać nie mogąc powstrzymać łez. Staruszek próbował przekazać, że najważniejsze są wspólnie spędzone przez dzieci i rodziców chwile, aby pociechy nie zapomniały po usamodzielnieniu się skąd pochodzą.

Najlepsze newsy:

  1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  2. Zakopane w żałobie. Nie żyje legenda, pogrzeb wywołał łzy dziesiątek osób
  3. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  4. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  5. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  6. Żałoba w rodzinie kultowego zawodnika MMA. Media potwierdzają, jego ojciec zmarł na koronawirusa

Źródło: pikio.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł