Zakupy przerosły jej oczekiwaniaFacebook.com / Michelle Brenner

Kobieta załamała się, gdy zobaczyła pewien produkt na liście zakupów znajomych. Postanowiła działać, efekt przeszedł wszelkie oczekiwania

Nie da się ukryć, że niektóre zakupy mogą przynieść nieoczekiwane rezultaty. Nie inaczej było w przypadku tej kobiety. Kiedy zauważyła na liście otrzymanej od przyjaciół pewien produkt, w jej głowie pojawiła się myśl, obok której nie mogła przejść obojętnie. Podjęte przez nią działania odbiły się głośnym echem. Co takiego zrobiła kobieta?

Podczas pandemii wiele osób musiało zmierzyć się z trudami nowej rzeczywistości. Nie inaczej było w przypadku Michelle Brenner z Waszyngtonu, która w tym czasie straciła pracę. Nie zamierzała jednak myśleć wyłącznie o sobie. Chcąc wesprzeć bliskich w gorszej sytuacji finansowej postanowiła zrobić im zakupy. Jedna z pozycji na liście okazała się niezwykle inspirująca.

Trzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoTrzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoCzytaj dalej

Zakupy, które nakłoniły kobietę do rozpoczęcia wyjątkowej akcji

Amerykanka z dnia na dzień została zwolniona ze sklepu odzieżowego. Jednak dobroć serca nie pozwalała jej zapomnieć o tym, że jej przyjaciele i sąsiedzi byli w znacznie gorszej sytuacji. Zakupy wydały jej się odpowiednią formą pomocy. Szybko jednak wpadła na znacznie lepszy pomysł. Wszystko za sprawą jednego z produktów wypisanego na liście.

Idąc na zakupy Michelle Brenner zwróciła uwagę, że jedną z pozycji była mrożona lazania. Kobieta wówczas postanowiła pomóc znajomym w nieco inny sposób. Nie spodziewała się, że podjęte przez nią działania rozwiną się w taki sposób.

Dzisiaj grzeje:

  1. Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczy
  2. Nowy system poboru opłat już jest. Bez jednej rzeczy w aucie zapłacisz karę

Niezwykła akacja pomocy dla potrzebujących

Amerykanka postanowiła, że zacznie samodzielnie przygotowywać lazanie dla potrzebujących. Na Facebooku zamieściła ogłoszenie, którego treść wskazywała na to, że każda zainteresowana osoba po zgłoszeniu się może odebrać od niej przepyszną potrawę przygotowaną zgodnie z przepisem jej babci mieszkającej we Włoszech. Kobieta niedługo potem otrzymała od rządu 1200 dolarów na niezbędne zakupy. Początkowo z możliwości korzystali jej przyjaciele i sąsiedzi. Jednak już wkrótce akcja zapoczątkowana przez Michelle Brenner przybrała na sile.

Późniejsze zbiórki pieniężne sprawiły, że kobieta zrobiła łącznie 1257 lazanii, które stały się posiłkiem dla blisko 11 tysięcy osób. Przedsięwzięcie kosztowało to 23 tysiące dolarów. Nie da się ukryć, że niepozorne zakupy stały się w tym przypadku inspiracją to wyjątkowo szlachetnej aktywności. W ciężkich czasach warto udzielać sobie wzajemnego wsparcia. Zwłaszcza w tak pyszny sposób.

Najlepsze newsy:

  1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
  2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani
  3. Zapadła decyzja, Lidl zamyka sklepy w wielu polskich miejscowościach. Klienci pocałują klamkę, konieczne są zmiany
  4. Pijesz poranną kawę, by szybko się obudzić? Popełniasz fatalny błąd, natychmiast przestań
  5. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  6. Wisła Kraków nie zagra w Ekstraklasie. Nie udało się zebrać pieniędzy, klub wystartuje w I lidze

Źródła: O2.pl / Facebook.com/Michelle Brenner

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł