Zakupy bez maseczkifacebook.com/emerytpomaga

Nagle podczas zakupów zdjął maseczkę. Brak słów, nie do pomyślenia co zrobił chwilę później

Zakupy w czasie pandemii związane są z licznymi obostrzeniami, które dla wielu ludzi są bardzo uciążliwe. Niektórzy klienci nie stosują się do zaleceń, lecz to co zrobił pewien starszy mężczyzna nie mieści się w głowie. Internauci nie mogą uwierzyć własnym oczom.

Zakupy na całym świecie są obecnie zupełnie inne niż wcześniej. Praktycznie w każdym sklepie musimy zakładać maseczki, dezynfekować dłonie, przestrzegać odstępów oraz nosić rękawiczki. Niestety, nie każdy klient podchodzi do takich zaleceń poważnie i są ludzie, którzy całkowicie je ignorują. Klient, o którym jest poniższa historia, zachował się tak tragicznie, że w internecie aż huczy.

Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniajWielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniajCzytaj dalej

Zakupy róbmy bardzo ostrożnie - nigdy nie wiadomo co nas spotka w sklepie

Ludzie mają szeroką gamę zachowań, które w obecnych czasach nie są wskazane. Sklep jest miejscem, które odwiedza wiele osób w ciągu dnia, więc możliwość zarażenia się jest szczególnie duża. Dlatego wprowadzono zasady, które mają za zadanie zmniejszyć emisję niebezpiecznych patogenów. Niestety, konsumenci nie są świadomi, że dotykanie gołymi rękoma produktów, nienoszenie maseczek czy robienie zakupów duża grupą stwarza ogromne ryzyko.

Starszy mężczyzna, którego zachowanie zostało uwiecznione na zdjęciach, przeszedł samego siebie. Na fotografii widzimy, jak zdejmuje maseczkę, sięga po produkt, otwiera wieczko, a następnie grzebiąc palcem w zawartości, próbuje go. Internauci, którzy tłumnie zaczęli komentować materiał, nie kryją swojego oburzenia.

Dzisiaj grzeje:

 1. Bardzo złe wieści dla wszystkich, ale zawierające cenną prawdę o kupowanych przez niemal każdego produktach z Biedronki, Lidla i innych. Unikaj ich
 2. Znaczne zmiany w doręczaniu listów. Pandemiczny przepis okazał się absurdalny

- Zauważył ktoś specyficzne ślady nacięć np. na ogórkach, pomidorach lub jabłkach? To ślady po paznokciach. Czasem z przerażeniem obserwuję jak niestety głownie starsze osoby obmacują z 30 pomidorów żeby kupić jednego - napisał jeden z komentujących.

- Zdarzyło mi się otwarte wcześniej mleko, słoik, a ostatnio czekolada z orzechami. Miałam wątpliwości, czy dotykana nie zaszkodzi. Wyrzuciłam - wspomina użytkowniczka portalu Facebook.com

Pamiętajmy, że jedynym rozwiązaniem takiego problemu jest stanowcza reakcja klientów. Zwracanie uwagi na takie zachowanie i zgłaszanie go do kierownictwa sklepu wpłynie na większą świadomość kupujących.

 1. Starszy pan próbuje produktu w sklepie

  Najlepsze newsy:

  1. Słynny wypadek limuzyny z Beatą Szydło. W końcu zapadł wyrok, wielu może być zdumionych
  2. Kolejny kraj wprowadza nowe regulacje przekraczania granicy. Ważna informacja dla tysięcy Polaków
  3. Pieczone ziemniaki z bajecznie chrupiącą skórką są lepsze niż frytki. Mamy niezawodny przepis
  4. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  5. Świetny oprysk z czosnku zwalcza mszyce, mączliki, infekcje bakteryjne i grzybowe. Przygotujesz go w bajecznie prosty sposób
  6. Polskie media podały najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje Krzysztof Cukier, Zakopane pogrążone w żałobie
 2. Źródło: facebook.com/emerytpomaga

  Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł