zakupy w czasie kwarantanny są niebezpiecznepublicdomainpictures.net/Goerge Hodan pixabay.com/Ximus

Niewyobrażalnie złe. Złamał kwarantannę, ujawniono co zrobił

Zakupy w czasie kwarantanny są ryzykowne. Nie wiadomo, czy w sklepie nie ma zarażonych, a przebywanie w dużych grupach ludzi wzmaga transmisje wirusa. Mężczyzna złamał kwarantanne, nie mieści się w głowie co zrobił.

Zakupy w dużych sklepach nie są obecnie najlepszym pomysłem. Mnóstwo ludzi rzuciło się do placówek handlowych w panice, co stwarza świetne środowisko dla roznoszenia wirusa. Człowiek złamał kwarantannę, wyciągnięte zostaną konsekwencję.

Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikatyStało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikatyCzytaj dalej

Zakupy podczas kwarantanny są tragicznym pomysłem

Złamanie zasad 14 dniowej kwarantanny może być tragiczne w skutkach. Jeśli mamy podejrzenie bycia zarażonym, bezwzględnie musimy zostać w domu na czas izolacji. Nie chcemy roznosić dalej wirusa, który jest bardzo niebezpieczny. Niestety, nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Mieszkaniec Sanoka, który poddany został kwarantannie nie został zastany przez dzielnicowego w domu, podczas rutynowej kontroli.

Funkcjonariusz poczekał chwilę w okolicy i w krótkim czasie zobaczył zmierzającego do swojego mieszkania mężczyznę. Oznajmił, że on "sobie tylko codziennie do sklepu po zakupy chodzi." Natychmiastowo została poinformowana najbliższa stacja epidemiologiczna, która zapowiedziała, że zostaną wyciągnięte konsekwencje tego czynu.

Dzisiaj grzeje: 1. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

2. Samolot z Francji wleciał nad Polskę i pilnie zawracał do Paryża. Nikt nic nie wie, podejrzany kurs

Sytuacja jest skrajnie niebezpieczna. Mężczyzna na zagrożenie wystawił całe swoje okoliczne osiedle, pracowników sklepu oraz klientów przebywających w tym samym czasie na zakupach. Niestety, środki ochrony, które są wykorzystywane mogą nie zadziałać w obliczu bezpośredniej konfrontacji z wirusem.

Osoby, które łamią zasady kwarantanny mogą zostać ukarane grzywną w wysokości 5 tysięcy złotych. Policja apeluje, abyśmy zgłaszali każdą podejrzaną sytuację do najbliższego komisariatu. Od tego zależy zdrowie nas wszystkich. W grupie ryzyka są najstarsi i najmłodsi, którzy w dużych ilościach przebywają w sklepach oraz miejscach publicznych.

Najlepsze newsy:

  1. Emerytury zawieszone przez stan epidemiczny? ZUS i Poczta Polska zabrały głos, już wszystko jasne
  2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?
  3. Apogeum witamin. Dodaj do surówki z kiszonej kapusty 1 składnik, podniebienie odleci
  4. Jest zdrowsza od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych. Niemal nikt jej nie je
  5. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  6. Poważne braki w polskiej służbie zdrowia w obliczu epidemii. Lekarka wyznaje prawdę

Źródło: korsosanockie.pl

Następny artykuł