Wprowadzane są limity na produktyyoutube.com/ Machony BezSpiny

Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje

Zakupy wykonywanie przez nas w obecnym czasie są ogromne. Staramy się kupić wszystko co będzie nam potrzebne, a wózki z którymi wyjeżdżamy uginają się pod ciężarem produktów. Niestety, wiele rzeczy teraz nie jest dostępnych w zwykły sposób.

Zakupy w ostatnim czasie są twardym orzechem do zgryzienia. Z jednej strony chcemy mieć jak najlepiej zaopatrzona spiżarnie, z drugiej boimy się wirusa i nie chcemy wystawiać się na możliwość zarażenia. Dlatego robimy zakupy w ilościach hurtowych co skutkuje wykupowaniem całego asortymentu. Stąd sklepy wprowadzają limity sprzedażowe.

Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciAsia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciCzytaj dalej

Zakupy nie są już takie proste

Już wcześniej mogliśmy zakupić jedynie określoną ilość papieru toaletowego czy płynu do dezynfekcji, od kiedy pojawiła sie epidemia. Sklepy limitują sprzedaż, aby każdy klient był w stanie kupić dany produkt. Teraz do puli rzeczy, których nie kupimy w dowolnej ilości dołączył niespodziewany produkt. Chodzi o drożdże, których używamy w piekarnictwie. Powodem jest ilość, jaką klienci brali wcześniej.

Inspekcja Handlowa w rozmowie z redakcją portalu wiadomoscihandlowe.pl poinformowała, że taka praktyka sklepu nie jest uczciwa, jednak nie jest również karana. Jeden z właścicieli sklepu, który został zapytany przez redakcje tego portalu o komentarz odpowiada:

- Proszę w takim razie, żeby inspekcja wskazała mi lepszy sposób na to, by drożdże nie zostały wykupione przez hurtownika i sprzedane za chwilę po znacznie wyższej cenie - czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Zjesz kawałek i obniżysz ciśnienie bez leków. Mało znane domowe sposoby

2. Z ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedy

Dodaje również, że z jego sklepu w ciągu tygodnia zostało kupionych około 800 opakowań drożdży i zwyczajnie nie nadążą z dostawami. Podobne limity są wprowadzane w innych sklepach na wiele innych artykułów, takich jak mydło czy pieczywo.

Najlepsze newsy:

  1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę chorych w jednym województwie
  2. Wszyscy Polacy dostaną dziś tego samego SMS-a. Znamy jego treść
  3. Usłyszałeś od kasjera prośbę o drobne, bo nie ma jak wydać reszty? Prawie nikt nie wie 1 ważnej rzeczy
  4. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie
  5. Ręce opadają do samej ziemi. Polacy już zaczęli wyrzucać zapasy jedzenia
  6. Koronawirus może być niebezpieczny również dla młodych. 12-latka walczy o swoje życie

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Następny artykuł