zapasy na czas epidemiiwikipedia.org https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Zrobiła zapasy, by jej rodzina przetrwała epidemię. Tragedii, która ją spotkała, nie mogła przewidzieć

Zapasy robione przez nas na wypadek zamknięcia sklepów są ogromne. Kupujemy wiele makaronów, konserw i mrożonek i o ile suche i zabezpieczone produkty wytrzymają nawet lata, co z mrożonkami? Wystarczy, że nie będzie dało się ich przechowywać i cały trud na marne.

Zapasy w naszych spiżarniach są w większości tak przygotowane, aby pomimo braku prądu można było z nich korzystać. Niestety, nie wszyscy pomyśleli w taki sposób.

Jest lista, lepiej nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakaneJest lista, lepiej nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakaneCzytaj dalej

Zapasy poza lodówką szybko się psują

Zdarzają się sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Złapiemy gumę w drodze do pracy, odpadnie obcas z buta albo zepsuję się jakieś AGD w domu. Pewna Australijka, która pracuje w radiu jako dziennikarka opowiedziała na instagramie wzruszającą historię. Otóż, właśnie jej lodówka zepsuła się na czas kwarantanny. Jak wiemy, Australia jest bardzo ciepłym krajem, w którym żywność poza lodówka może zepsuć się już w kilka godzin.

Fifi Box zaopatrzyła się w ogromne zapasy na wiele dni, aby móc przetrwać najgorszy czas epidemii w spokoju. Była pewna, że teraz już nic jej nie grozi. Nie spodziewała się, że jej plany pokrzyżuje lodówka, która właśnie teraz odmówiła posłuszeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Wymieszaj ocet jabłkowy z 4 kawałkami imbiru i zacznij wdychać. Kosmiczne efekty już po chwili

2. Samolot z Francji wleciał nad Polskę i pilnie zawracał do Paryża. Nikt nic nie wie, podejrzany kurs

- Jeśli teraz przestanę się śmiać, zacznę płakać! Pomyśl o jednym dniu w życiu, w którym awaria lodówki jest prawdziwą katastrofą. Kiedy półki supermarketów są puste, a zawartość wszystkich lodówek i zamrażarek w kraju wydaje się wyprzedana - napisała pod zdjęciem przedstawiającym jej pustą lodówkę.

Wspomina, że wydarzenie jest jednym z jej największych zakupowych stresów. Wszystko potęguje brak możliwości zakupu nowego urządzenia, ponieważ lokale poza sklepami spożywczymi oraz aptekami są nieczynne.

Najlepsze newsy:

  1. Emerytury zawieszone przez stan epidemiczny? ZUS i Poczta Polska zabrały głos, już wszystko jasne
  2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?
  3. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony
  4. Kasjerka Biedronki ujawniła co podczas epidemii robią klienci. Płakać się chce
  5. Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikaty
  6. Poważne braki w polskiej służbie zdrowia w obliczu epidemii. Lekarka wyznaje prawdę

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł