Ludzie szturmują sklepy tłumnieAdam Moskal

Obsługiwał kilka tysięcy klientów dziennie. Robili zapasy za 2-3 tysiące zł i wyzywali go

Zapasy robione przez ludzi są ogromne. Potrafią zostawić bajońskie sumy pieniędzy w sklepach, kupując wszystko. Pracownicy są celami agresji klientów, którzy wyładowują na nich frustrację.

Zapasy w pierwszych dniach epidemii były robione wielkie. Zakupy ludzi kosztowały nawet i po kilka tysięcy złotych. Niestety, mało prawdopodobne, aby wszystko zostało przez nich zjedzone.

Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowałoPolka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowałoCzytaj dalej

Zapasy jak na upadek cywilizacji

Pierwsza fala kupujących zaskoczyła wszystkich. Wykupowali całe sklepy, zostawiając tysiące złotych w czasie jednorazowych zakupów. Kasjerzy apelują, aby ograniczyć swoje zakupy. Towaru w sklepach nie zabraknie, a duża część żywności nie miała długich dat przydatności do spożycia, więc zwyczajnie się zepsuje i zostanie wyrzucona. Wielkie marnotrawstwo, w końcu nie da rady zjeść wielu kilogramów mięsa w krótkim czasie.

Kasjerzy są również grupą ludzi, która musi wysłuchiwać ataków klientów. Konsumenci denerwują się, ponieważ nie są w stanie kupić wszystkich produktów, które chcieli. Wyładowują się na szeregowych pracownikach i winią ich za brak towaru. A pamiętajmy, że nie oni odpowiadają za dostawy. Co dokładnie słyszą od ludzi robiących wielkie zakupy? przeczytajcie sami:

Dzisiaj grzeje: 1. W wodzie z kranu dochodzi do szybkiej inaktywacji wirusa SARS-CoV-2. WHO potwierdza

2. Zmarła pierwsza kobieta, która miała koronawirusa. Sąsiedzi Polski ujawnili smutną prawdę

- Że nie mam prawa odejść od kasy, nie mogę pójść do łazienki, że mam wrócić w tej chwili i nabijać towar, obsługiwać, skoro są takie kolejki, bo za co mi przecież płacą? Że powinienem siedzieć non stop, że to skandal, sklepy powinny być dłużej czynne - mówi jeden z pracowników sklepu w małej miejscowości pod Warszawą.

Klienci szykują się jak na wojnę nie rozumiejąc że nie dadzą rady zużyć całych tych zakupów.

Najlepsze newsy:

  1. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów
  2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca
  3. Rodzina w polskiej miejscowości złamała kwarantannę. Przyłapani na zakupach
  4. Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać
  5. Babcie łączyły czosnek z 2 najzdrowszymi składnikami i wzmacniały odporność rodziny. Pradawna receptura
  6. Lekarz z Kielc, który był zarażony koronawirusem popełnił samobójstwo. Przyczyną była prawdopodbobnie fala nienawiści z jaką się zmagał

Źródło:wysokieobcasy.pl

Następny artykuł