Zbigniew Grycan w gorzkich słowach mówi o swojej emeryturze.eastnews/TRICOLORS/East News

Zbigniew Grycan, potentat lodowy, rozpacza nad niską emeryturą. Kwota jest nieosiągalna dla większości Polaków

Zbigniew Grycan jest doskonale znany wszystkim fanom lodów. Jego firma świetnie prosperuje od wielu lat, a nazwisko pojawia się w mediach bardzo często, także w doniesieniach o życiu jego rodziny. Wysokość emerytury przedsiębiorcy, a zarazem dziadka słynnych Grycanek, wywołuje jednak niemałe kontrowersje.

Zbigniew Grycan zasłynął wśród wszystkich wielbicieli letnich słodkości, bo jego słynne lody znamy od lat. Nestor rodu jakiś czas temu udzielił dość głośnego wywiadu, w którym żalił się między innymi na wysokość jego aktualnej emerytury. Oczywiście jest to niemała suma, ale Grycan nie szczędził gorzkich słów na ten temat oraz wyczerpującego jego zdaniem wyjaśnienia, czemu nie ma jednak zbyt wielu powodów do radość i możliwości cieszenia się odpoczynkiem.

Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekPracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekCzytaj dalej

Zbigniew Grycan narzeka na wysokość emerytury. Lodowy potentat wyjaśnia, czemu jest dla niego za niska

Zbigniew Grycan nie od dziś działa w kulinarnym showbiznesie, dzięki czemu ciągle możemy cieszyć się pysznymi lodami sygnowanymi jego nazwiskiem. Smakołyk znajdziemy niemal w każdym osiedlowym sklepie, a firma wydaje się działać prężnie i nadal rozwijać. Jeszcze kilka miesięcy temu jego nazwisko było jednak znane i często pojawiało się w mediach, gdy media publikowały kolejne, zwykle dość kontrowersyjne informacje o słynnych Grycankach, które od pewnego czasu jednak nie pokazują się w mediach. Dziennikarz money.pl skupił się jednak w wywiadzie na finansach Zbigniewa Grycana, o których potentat wypowiedział się bez ogródek.

Dzisiaj grzeje:

  1. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  2. 70-latka dostaje tylko 1085 zł renty na miesiąc, ale wlepili jej 12 tys. zł mandatu. Zaskakujące stanowisko sądu

Właściciel firmy produkującej lody nie uchylał się od odpowiedzi na pytanie o swoją działalność i przejście na zasłużoną emeryturę. Odpowiedź mogła zadziwić, bo 79-latek szczerze wyjaśnił, że nadal musi pracować, ze względu na wysokość emerytury. - "Nie, no cóż, ja bym robił. Mam za małą emeryturę, panie redaktorze. W związku z tym muszę pracować" - wyjaśnił. Dziennikarz zapytał więc o jej wysokość i gdy poznał sumę - 3000 zł, mocno się zdziwił i zasugerował, że nie jest ona mała. - "Ale panie redaktorze, jakbym policzył, ile ja składek zapłaciłem. Zawsze płaciłem najwyższe składki. Bo jako prezes firmy, oczywiście biorąc pod uwagę lata już 90. Wcześniej jako rzemieślnik - to się płaciło tyle, co żądali, ale z tego emerytura wychodziła taka" - usłyszał w odpowiedzi. Okazuje się bowiem, że sława słynnych wnuczek ma swoją cenę. Dzisiaj zarówno słynne wnuczki, jak i ich rodzice, nie pojawiają się na salonach, bo Zbigniew Grycan nie aprobował ich stylu życia, bo uważał go za szkodliwy dla swojego biznesu i zagroził podobno nawet usunięciem ich z testamentu.

Najlepsze newsy:

  1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
  2. RMF: Polscy turyści uwięzieni na Bałtyku. Niewiarygodna wiadomość z Polski
  3. Wysyp ogromnych grzybów, rekordowy ważył 1,5 kg. Wskazujemy miejsca
  4. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  5. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  6. Tragiczna wiadomość obiegła media. Mistrz świata nie żyje, miał zaledwie 52 lata

Źródło: https://www.pomponik.pl/

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł