Zbigniew Wodecki zrobił coś niesamowitegoMATEUSZ JAGIELSKI/East News

Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego

Zbigniew Wodecki bez wątpienia był nietuzinkowym artystą, który w znacznym stopniu wpłynął na polską estradę. Ciężko uwierzyć, że od jego śmierci minęły już trzy lata. Piosenkarz na zawsze pozostanie w sercach fanów. Mało kto wie co zrobił, kiedy pewna bezdomna kobieta poprosiła go o jedzenie. Zbigniew Wodecki zachował się wówczas w niesamowity sposób.

Nie da się ukryć, że Zbigniew Wodecki był uwielbiany przez swoich fanów zarówno dzięki swojej twórczości jak i nastawieniu do życia. Idealnym przykładem pokazującym jak ten wybitny artysta traktował innych ludzi jest historia związana z bezdomną kobietą, która zwróciła się do niego o pomoc. Nikt by nie podejrzewał, że Zbigniew Wodecki zrobi coś takiego.

Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocWeszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocCzytaj dalej

Zbigniew Wodecki zdecydował się na wyjątkowy gest

Mimo tego, że Zbigniew Wodecki odszedł z tego świata już kilka lat temu, nadal jest niezwykle cenioną postacią, która odbiła się na kartach polskiej kultury. Jego utwory takie jak "Lubię wracać tam gdzie byłem", "Chałupy Welcome to", "Zacznij od Bacha" czy kultowa piosenka do wieczorynki "Pszczółka Maja" do dziś cieszą się ogromną popularnością i często ich melodie wydobywają się z naszych głośników. Prywatnie Zbigniew Wodecki był wrażliwy na cierpienie innych ludzi. Nigdy nie przechodził obojętnie obok potrzebujących.

Zbigniew Wodecki często wspierał finansowo ubogie osoby, które nawet nie musiały prosić o pomoc. Tak było w przypadku starszych kobiet, które dokarmiały w okolicy bezdomne koty, a ich emerytury z pewnością nie należały do najwyższych. Piosenkarz nie odmawiał również pomocy osobom bezdomnych. Jedna z historii może wywołać łzy wzruszenia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Idealnie chrupkie ogórki kwaszone. Wszystko przez 1 skladnik
  2. Surowe kary dla grzybiarzy. Z lasu wyjedziesz z koszem grzybów, ale może też z wysokim mandatem

Co zrobił Zbigniew Wodecki?

Bezdomne osoby zawsze mogły liczyć na pomoc ze strony artysty. Zbigniew Wodecki wspierał ich finansowo. Jednak, kiedy w barze mlecznym podeszła do niego pewna kobieta prosząc o jedzenie, piosenkarz zdecydował się na niezwykle szlachetny gest. Zbigniew Wodecki wykupił jej obiady na cały rok. Nie da się ukryć, że taka dobroć nie zdarza się zbyt często. Mało kto potrafiłby przypadkowej osobie wyświadczyć taka przysługę.

Najlepsze newsy:

  1. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  2. Krzysztof Jackowski wyjawił przepowiednię o wakacjach. Mówi o sierpniu
  3. Przyrządzając fasolkę szparagową, zawsze pamiętaj o 2 zasadach. Jeśli je zignorujesz, skutki mogą być opłakane
  4. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  5. Nowa, jeszcze pyszniejsza wersja słynnej surówki z KFC. Kapustę zastąpisz uwielbianym warzywem
  6. Anna Lewandowska zdradziła swój wielki, kulinarny sekret. Przepyszna pomidorowa, prawdziwa symfonia smaku

Źródło: wMeritum

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł