Zbigniew WodeckiWikipedia / autor: Piotr Bieniecki / licencja: CC 3.0

Córka Zbigniewa Wodeckiego przerwała milczenie. Prawda o jej relacji ze znanym tatą porusza

Zbigniew Wodecki zapisał się na zawsze w historii polskiej muzyki. Fani tęsknią za jego charyzmą i niesamowitym głosem. Córka piosenkarza postanowiła opowiedzieć o swojej relacji z ojcem. Jej wyznanie wyciska łzy z oczu.

Zbigniew Wodecki był uwielbiany w całej Polsce. Na każdym kroku fani okazywali mu szacunek i uwielbienie. Mimo, że od jego odejścia minęły już lata, fani ciągle mają go w swojej pamięci. Jego relacje rodzinne ciągle budzą ogromne emocje. Córka Zbigniewa Wodeckiego postanowiła podzielić się ze światem szczegółami z ich wspólnego życia. Relacje w ich rodzinie nie zawsze były łatwe, jednak nikt nie spodziewał się, że tak wyglądała codzienność u boku sławnego ojca.

O mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny losO mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny losCzytaj dalej

Zbigniew Wodecki - jakim był ojcem?

Hity Zbigniewa Wodeckiego cieszą się nieśmiertelną popularnością. Każdy z nas pod nosem potrafi zanucić choćby kilka z nich. Taka sława musiała w jakiś sposób odbić się na dzieciach. Córka artysty zdobyła się na szokujące wyznanie. Katarzyna Wodecka-Stubbs jest drugim z trójki dzieci Zbigniewa. W szczerym wywiadzie wyznała prawdę, o której świat wcześniej nie miał pojęcia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta

Jak opowiada Katarzyna, taty ciągle nie było w domu, a gdy się pojawiał, czuła że z rodzeństwem musi odsuwać się w cień. Ich relacje na początku były bardzo skomplikowane i sława Zbigniewa nie pomagała w ich poprawie. - Chodzenie z nim po mieście nie było przyjemne. Czuliśmy się jak kaczuszki, które idą za przywódcą stada, kaczorem, który rozdawał autografy. Nie wiadomo było, czy nas nie zgubi na tym spacerze - opowiada córka artysty. Zdarzało się także, że piosenkarz bywał poirytowany i wybuchał gniewem, wtedy dzieci intuicyjnie schodziły mu z drogi.

Relacje z tatą poprawiły się w momencie gdy dzieci były już dorosłe. Jak mówi Katarzyna, często spotykali się z ojcem w restauracjach, albo w mieszkaniach na wspólne gotowanie. Zbigniew Wodecki uwielbiał rozpieszczać swoje dzieci i dbać o nie finansowo. - Tata musiał zaznaczyć swoją obecność w naszym życiu i miał na to różne sposoby. Od codziennych telefonów, po urządzanie nam mieszkań. Do mnie przywoził niektóre trofea, jak statuetki Fryderyków, złota płytę, wieszał swoje zdjęcia. Jako zapracowany artysta Zbigniew Wodecki szukał swoich sposobów na okazywanie uczuć i przywiązania i dopiero po wielu latach udało mu się je odnaleźć.

Najlepsze newsy:

  1. Dariusz Siatkowski obchodziłby dziś 60. urodziny. Śmierć męża Kasi z filmu ”Kogel-mogel” do dziś jest zagadką
  2. Ziobro poszedł do Rydzyka, aby poskarżyć się na PiS. Takiej sytuacji jeszcze nie było, zadziwiające słowa
  3. Nie tylko w Karpaczu sytuacja jest skandaliczna. Na południu Polski władze ostrzegają, nie mają już sił
  4. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  5. Karol Strasburger wyjawił wszystko. Jego o 35 lat młodsza wybranka ma z nim jak w niebie
  6. Domowa szarlotka z papierówek zachwyca obłędnym smakiem. Kruche ciasto nie ma sobie równych
  7. Justyna Żyła będzie wściekła. Na jaw wyszło, że Piotr spotyka się z popularną gwiazdą TVN ?

Źródło: Fakt

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł