Zboże powodem do mandatówpixabay.com/jarmoluk

Miastowi powracający na wieś masowo donoszą na rolników za hałas w żniwa. Policja wlepia im mandaty

Zboże rosnące na polach i mieniące się złotym kolorem, woń obornika czy dźwięki, które wydają zwierzęta - takie są uroki mieszkania na wsi. Niestety miastowi powracający na wieś masowo donoszą na rolników, którzy hałasują podczas żniw. Policja nie ma litości, wlepia mandaty.

Zboże wymaga ścięcia bardzo szybko od momentu, kiedy całkowicie dojrzeje na polu. Każdy deszcz, silny wiatr czy zbyt niska temperatura może zepsuć całoroczną pracę rolnika w dosłownie jedną dobę. Z tego powodu gospodarze starają się zebrać plony jak najszybciej, aby cała ich praca nie poszła na marne. Niestety, miastowi powracający na wieś nie tolerują różnic, jakie pojawiają się pomiędzy życiem na wsi, a miastem.

Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyUważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyCzytaj dalej

Zboże dla rolnika jest wszystkim

Życie na wsi nie jest dla każdego. Często wymaga bardzo wczesnego wstawania i kolosalnej ilości pracy jaką trzeba włożyć, aby wyhodować jak najwięcej zboża. Wielu miastowych decyduje się na zbudowanie domu na wsi z nadzieją na spokojne i leniwe życie. Niestety, rzeczywistość jest zupełnie inna co spowodowało, że na policję wykonywanych jest bardzo dużo telefonów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polsat przekazał dramatyczną wiadomość. Modlitwom nie ma końca
  2. Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientów
  3. Polacy ruszyli po zwolnienia lekarskie. Ale wcale nie do internisty

- Przeniosłeś się z miasta na wieś – zaakceptuj jej specyfikę. To Ty dołączyłeś do wiejskiej społeczności, więc dostosuj się do jej charakteru! Odgłosy zwierząt, hałas maszyn, nieprzyjemna woń obornika, to nieodzowny element produkcji rolniczej, której finalnymi produktami jest to, co zjadasz każdego dnia. (...) Twoje niepotrzebne interwencje tylko zakłócają sprawny przebieg prac polowych oraz potęgują zatargi i wzajemne urazy - apeluje Wielkopolska Izba Rolników.

Według rolników Policja nakłada mandaty całkowicie bezkarnie, ponieważ żniwa, według rolników, nie naruszają ciszy nocnej. Rolnicy pracują do późnych godzin nocnych, ponieważ niwelują ryzyko zniszczenia całorocznej pracy przez deszcz czy grad.

Kiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaKiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Justyna Żyła wytacza ciężkie działa przeciwko byłemu mężowi. "Nie jestem dumna z tego, co robię"
  2. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media
  3. Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę
  4. Zmieszaj skorupki jajek z octem. Zyskasz specyfik o potężnym działaniu
  5. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
  6. Po meczu kamery nagrały szalone zachowanie Roberta Lewandowskiego. Nie wiedział, że jest nagrywany (WIDEO)

Źródło: wiadomosci.wp

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł