Zenek Martyniuk był dumny z syna Danielapixabay/Pexels instagram/@daniel.artyniuk.89

Restauracja Daniela Martyniuka serwowała obłędne dania. Mógł liczyć na wsparcie bliskiej osoby

Zenek Martyniuk miał powody do radości. Jego jedyny syn - Daniel miał restaurację, w której menu oraz wystrój robiło ogromne wrażenie. Chłopak w prowadzeniu biznesu i kuchni mógł liczyć na bezcenne wsparcie bliskiej osoby.

Zenek Martyniuk miał powody do radości. Gwiazdor disco - polo był dumny ze swojego syna Daniela, który próbował swoich sił jako restaurator w Białymstoku. Lokal prowadzony przez Daniela Martyniuka zachwycał interesującym wnętrzem oraz wyszukanym menu.

Daniel nie chciał iść w ślady swojego ojca i zamiast estrady, wybrał prowadzenie restauracji. Wyróżniała się ona karaibskim stylem i szybko podbiła serca swoich klientów. Młody Martyniuk otworzył biznes ze swoim kolegą. Mógł też liczyć na bezcenne wsparcie swoich rodziców, szczególnie mamy Danuty która pełniła w restauracji szczególnie ważną misję.

Wyszły na jaw ceny w sklepie Lewandowskiej, można złapać się za głowę. 15 zł za makaron, 20 zł za chleb i dżem, a dalej jest tylko gorzejWyszły na jaw ceny w sklepie Lewandowskiej, można złapać się za głowę. 15 zł za makaron, 20 zł za chleb i dżem, a dalej jest tylko gorzejCzytaj dalej

Zenek Martyniuk był dumny z syna. Był właścicielem restauracji.

Daniel Martyniuk obecnie znany jest z licznych skandali, ale wcześniej jego życie wyglądało zupełnie inaczej. Mężczyzna skończył Szkołę Morską w Gdyni i na statkach opłyną niemal cały świat. Z pasji do podróży narodził się pomysł otworzenia w swoim rodzinnym mieście lokalu inspirowanego karaibską kuchnią.

Restauracja miała kolonialny wystrój oraz menu inspirowane kuchnią śródziemnomorską i polską. Nazwa lokalu "Jack Sparrow" nawiązywała do słynnego bohatera filmu "Piraci z Karaibów", który należy do ulubionych filmów Daniela.

Mężczyzna cieszył się, że lokal zyskuje licznych stałych klientów. Uwagę przykuwał nie tylko klimat restauracji, ale również wyszukane menu. Znalazło się w nim miejsce na np. tatara wołowego, golonkę w zasmażanej kapuście oraz egzotyczne duszone krewetki, mule i przegrzybki.

Częstym gościem restauracji był sam Zenek Martyniuk, który przyznał w jednym z wywiadów, że chętnie odwiedza lokal prowadzony przez syna. Ważną rolę w restauracji pełniła ukochana żona Zenka - Danusia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Babciny trick sprawi, że ciasto na pierogi zawsze wyjdzie idealne. Korzysta z niego sama Gessler
  2. Polak mieszkający w Szwecji zdradził zaskakującą prawdę na temat skandynawskiego kraju. Czy turyści są bezpieczni w północnoeuropejskim kraju?
  3. Wiele osób popełnia 2 błędy podczas kiszenia ogórków. Wiemy, jak ich łatwo uniknąć

Danuta Martyniuk osobiście nadzorowała pracę zatrudnionych w lokalu kucharzy i kelnerów, tak aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Jej pomoc była bezcenna, ponieważ kobieta świetnie gotuje i zna się na kuchni.

"Żona jest świetną kucharką, więc pan Seweryn, który jest tam szefem kuchni, dawał jej wszystko do skosztowania" - opowiadał dumny z żony i syna Zenek Martyniuk.

Niestety, jak podaje serwis Białystok Nasze Miasto, restauracja Daniela Martyniuka została zamknięta i wystawiona na sprzedaż w 2019 roku. Od tego czasu lokal jest nieczynny, a rodzina Martyniuków jak na razie nie planuje otwarcia kolejnych restauracji.

Restauracja "Jack Sparrow" zbierała wiele pozytywnych recenzji, dlatego mamy nadzieje, że nie jest to ostatnie słowa Martyniuków w polskiej gastronomii.

Chcesz uniknąć zawału, udaru i chorób serca? Pij go na zdrowie, najlepiej codziennie i żyj pełnią życiaChcesz uniknąć zawału, udaru i chorób serca? Pij go na zdrowie, najlepiej codziennie i żyj pełnią życiaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zmarł chwilę po narodzinach. Lekarze wyjawili przyczynę zgonu noworodka
  2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
  3. Wszyscy mówią o jego skuteczności. Niesamowite działanie naparu z liści laurowych i jabłek
  4. Pogromca bakterii i wirusów, domowe remedium na najgorsze przypadłości. Już łyżka dziennie chroni przed chorobami
  5. Połącz ocet jabłkowy z chrzanem, imbirem i kilkoma innymi składnikami. Otrzymasz naturalny antybiotyk o silnym działaniu
  6. Gdyby nie pies, cała rodzina by zginęła. Obudził ich w ostatniej chwili
  7. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni

źródło: kuchnia.wp.pl/Białystok Nasze Miasto/ Na żywo

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł