Zenek Martyniuk nie wytrzymałTOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, "Facet musi jeść jak facet"

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo. Jego utwory cieszą się ogromną popularnością i rozbrzmiewają w głośnikach wielu Polaków. Podczas jednego z wywiadów Zenek Martyniuk nie wytrzymał i jednoznacznie wypowiedział się na temat swoich preferencji kulinarnych.

Nie da się ukryć, że Zenek Martyniuk należy do grona osób, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Gwiazdor disco polo jest aktualnie praktycznie u szczytu sławy. Jego poczynania śledzą fani z całej Polski. Jednak mało kto podejrzewałby, że Zenek Martyniuk ma takie podejście do jedzenia.

Są we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówSą we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówCzytaj dalej

Słowa, które wypowiedział Zenek Martyniuk mogą wywołać konsternację

Życie gwiazd od zawsze wzbudza spore zainteresowanie. Zenek Martyniuk nie jest tutaj wyjątkiem. Informacje o jego życiu prywatnym momentalnie rozchodzą się po Internecie. Jednak pewne wyznanie króla disco polo może wywołać nie lada konsternacje. W czym rzecz?

Podczas jednego z wywiadów dziennikarz zwrócił uwagę na fakt, że Zenek Martyniuk stracił na wadze. Gwiazdor disco polo został zapytany o to, czy mając do wyboru kiełki zbożowe i schabowego decyduje się na skonsumowanie tego pierwszego. Odpowiedź, której udzielił Zenek Martyniuk nie pozostawia najmniejszych wątpliwości.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rozpacz i niedowierzanie. Nie żyje polski dziennikarz
  2. Dariusz znalazł borowika. Zobaczył co na nim jest i zamarł, szybko zaczął uciekać
  3. Ważny apel niemieckiego ministra zdrowia. Nie odnosi się tylko do Niemców

Zenek Martyniuk stanowczo wyraził swoją opinię

- Kiełki? Facet powinien jeść jak facet! Spadek wagi to wynik operacji wyrostka robaczkowego. Wcześniej ważyłem jakoś 95–97 kg, po niej schudłem do 80 kg. Ale powoli wracam do normy, dziś waga wskazuje już 90 kg. Owszem, lubię czasem zaliczyć jakiś basenik, pograć w piłkę nożną, tenisa ziemnego czy stołowego, no ale nie jestem typem ekstremalnego sportowca - powiedział Zenek Martyniuk podczas wywiadu dla magazynu CKM w 2017 roku. Nie da się ukryć, że wypowiedź gwiazdora disco polo jest jednoznaczna. Podzielacie jego zdanie?

Zobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwiliZobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwiliCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pojechali do Watykanu, nagle wyciągnęli wielką flagę. Chcieli, by papież Franciszek zobaczył, co dzieje się w Polsce
  2. Pilne ostrzeżenia dla turystów w Ustroniu. Sprawa jest bardzo poważna
  3. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemu
  4. Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, "Facet musi jeść jak facet"
  5. Są we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertów
  6. Anna Lewandowska zaskoczyła wszystkich Polaków. Zdradziła, jak wygląda twarz swojej córeczki przed tysiącami (FOTO)

Źródło: ckm.pl


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł