Zenek MartyniukYoutube / AnMa Agencja Eventowa / kadr z filmu

Martyniuk chciał bez żony zrobić kultowy obiad. Przeogromna wpadka gwiazdora, popełnił całą masę błędów

Zenek Martyniuk postanowił zostać gwiazdą w swojej kuchni. Na cel obrał dobrze znane nam danie. Niestety okazało się, że zdecydowanie lepiej radzi sobie na scenie. Następnym razem na pewno poprosi żonę o pomoc.

Zenek Martyniuk bezsprzecznie dysponuje ogromnym talentem scenicznym. Jego przyjemne utwory od lat bawią miliony Polaków. Nie bez powodu utarło się powiedzenie, że bez Zenka nie ma wesela. Na polskiej scenie disco polo Martyniuk rządzi niepodzielnie i nic nie wskazuje na to, że ten stan rzeczy ulegnie zmianie. Fani gwiazdy uwielbiają ciekawostki z jego życia i tym razem udało się się zdobyć informacje na temat kulinarnych poczynań idola. Zenek postanowił opowiedzieć o swoich kuchennych opłakanych w skutkach próbach przyrządzenia tradycyjnego, polskiego dania.

Sandra kupiła pierogi w Biedronce i zagotowała się z wściekłości. Fatalnymi szczegółami podzieliła się z internautamiSandra kupiła pierogi w Biedronce i zagotowała się z wściekłości. Fatalnymi szczegółami podzieliła się z internautamiCzytaj dalej

Zenek Martyniuk poległ w kuchennym wyzwaniu

Emocje związane z Zenkiem Martyniukiem od lat nie opadają. Mimo posiadania milionów fanów, artysta posiada także wielu krytyków swojej działalności muzycznej. Ludzie nie będący fanami muzyki disco polo uważają, że jego utworów nie da się słuchać, a cały gatunek do niczego się nie nadaje. Żaden krytyk nie może odmówić Zenkowi ogromnej rozpoznawalności oraz oszałamiającego sukcesu jaki odniósł w polskim show biznesie. Zarówno fani jak i ludzie sceptycznie podchodzący do postaci Zenka Martyniuka chętnie wypatrują kolejnych rewelacji z życia gwiazdy. Kultowy piosenkarz opowiedział na łamach swojej biografii "Życie to są chwile" dzieli się z odbiorcami przezabawną historią swoich kulinarnych niepowodzeń.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kozidrak przebiła wszystkich luksusową willą. Równie gigantycznej kuchni nie widzieliśmy nigdy
  2. Ważne zmiany dla emerytów i rencistów już w mocy. Nawet 3732,10 zł więcej do świadczenia

Jak sam artysta przyznaje, gotowanie nie jest jego mocną stroną i prawdopodobnie nigdy już nie będzie. Szczytem jego kulinarnych umiejętności jest zrobienie kanapek oraz usmażenie jajek. Choć pojawiła się w jego życiorysie próba stworzenia prawdziwego, polskiego obiadu. Pewnego dnia postanowił ugotować pyzy bez nadzoru żony. Niestety kompletnie je rozgotował, a na końcu zapomniał przelać zimną wodą. Potrawa nie nadała się do niczego, a pyzy całkowicie się rozpłynęły.

Najlepsze newsy:

  1. Justyna Żyła nie wytrzymała. Wyciąga kolejną broń przeciwko Piotrowi po tym, jak ujawnił ich prywatną korespondencję
  2. Autobus stanął w płomieniach na europejskim lotnisku. Ewakuacja terminala [film]
  3. Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomoc
  4. Idealnie chrupkie ogórki kwaszone. Wszystko przez 1 składnik
  5. Wielki luksus czy nie? Kasia Cichopek pochwaliła się zdjęciem kuchni, fani podzieleni
  6. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie

Źródło: Kobieta.interia

Następny artykuł