Zenek Martyniuk ma powody do wstydu?Instagram / @daniel.martyniuk.89

Zenek Martyniuk ma powód do wstydu, syn opublikował poniżające zdjęcia. Jeszcze niedawno próbował swoich sił jako restaurator

Zenek Martyniuk z pewnością nie ma teraz powodów do radości. Od dłuższego czasu media obiegają informacje o ekscesach jego syna. Tym razem Daniem Martyniuk opublikował poniżające zdjęcia, które wywołały prawdziwą burzę.

Nie da się ukryć, że ostatnio Zenon Martyniuk miał sporo zmartwień. Niedawno zapowiadało się, że napięta sytuacja się unormowała. Jednak wygląda na to, że syn gwiazdora disco polo ponownie dał o sobie znać w niechlubny sposób. Co zrobił dawny restaurator?

Żona słynnego piłkarza wściekła na godziny dla seniorów. Zwróciła uwagę na zaskakującą rzeczŻona słynnego piłkarza wściekła na godziny dla seniorów. Zwróciła uwagę na zaskakującą rzeczCzytaj dalej

Zenek Martyniuk i przykre doniesienia o jego synu

Zenek Martyniuk wzbudza mieszane emocje. Jedni uwielbiają jego utwory i namiętnie odsłuchują je w domowym zaciszu, inni nie mogą go znieść i reagują na kompozycje jego autorstwa wręcz alergicznie. Niezależnie od upodobań nie można zaprzeczyć, że Zenek Martyniuk odniósł sukces bez wzbudzania kontrowersji. Inaczej jest w przypadku jego syna.

Już wcześniej przedstawialiśmy z czym boryka się Zenek Martyniuk. Media donosiły o kłótniach w kuchni gwiazdora disco polo. Wyznanie jego żony zapowiadało zażegnanie konfliktu. Jednak ich syn ponownie daje o sobie znać.

Zenek Martyniuk bez wątpienia był dumny, kiedy jego syn zainteresował się kulinariami. Na Instagramie Daniela Martyniuka przez jakiś czas można było obserwować jego popisowe dania, które prezentowały się niezwykle smakowicie. Syn gwiazdora disco polo zaczął też w nieprzychylny sposób wypowiadać się o pewnej restauracji. Wcześniej prowadził swój własny lokal.

Niewiele osób pamięta, że kilka lat temu Daniel Martyniuk zajmował się restauracją w Białymstoku. W menu można było się natknąć na duszone krewetki, mule oraz klasyczne rodzime potrawy takie jak tatar wołowy i golonka na zasmażanej kapuście. Zenek Martyniuk z pewnością kibicował wówczas swojemu synowi. Niestety, Daniel Martyniuk obrał inną ścieżkę, która wzbudza spore kontrowersje.

Dzisiaj grzeje:

  1. Królowa surówek, soczysta i pełna smaku, nie można się od niej oderwać. Nieoceniona porcja witamin na jesień
  2. A jednak, Cmentarze 1 listopada zamknięte? Jest stanowisko władz. Duże utrudnienia w planowaniu podróży na Wszystkich Świętych
  3. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach

Czy Zenek Martyniuk ma powody do wstydu?

Niewykluczone, że Zenek Martyniuk odczuwa wstyd dowiadując się o kolejnych ekscesach swojego syna. Daniem Martyniuk tym razem zamieścił w sieci poniżające zdjęcia swojej nowej wybranki. Nikt nie spodziewał się, że syn gwiazdora disco polo zrobi coś takiego.

Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą kobietą, której na imię Faustyna. Para była już wcześniej w związku, jednak ich relacja ponownie jest coraz bardziej zażyła. O czym świadczy zdjęcie zamieszczone przez syna Zenka Martyniuka.

Zenek Martyniuk widząc fotografię, którą opublikował jego syn z pewnością nie byłby dumny. Zdjęcie przedstawiało roznegliżowaną ukochaną Daniela Martyniuka, która została ocenzurowana poniżej pasa. Nie da się ukryć, że jest to dość nietypowe wyznanie miłosne.

W relacji zamieszczonej na Instagramie Daniel Martyniuk stwierdził, że Faustyna jest w jego ocenie "Ostra niczym diabelskie Maserati". Komplementy tego typu z pewnością można uznać za całkiem oryginalne. Jednak zdjęcie umieszczone w sieci może wywołać niesmak.

Zenek Martyniuk ma powody do wstydu?

Instagram / @daniel.martyniuk.89

Oszałamiające ciasto bez pieczenia, sprawdzi się na każdym przyjęciu. Wystarczy nieco herbatników, masa i kilka minut wolnego czasuOszałamiające ciasto bez pieczenia, sprawdzi się na każdym przyjęciu. Wystarczy nieco herbatników, masa i kilka minut wolnego czasuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pobierasz rentę z ZUS? Ostatni dzwonek na złożenie dokumentu, inaczej stracisz pieniądze
  2. Nowy zakaz obejmie wsie i gospodarstwa? Kara za nieprzestrzeganie nawet 500 zł
  3. Z przyprawy, którą masz w kuchni zrobisz pyszny syrop, który pomoże na ból gardła i kaszel. Jedzona 2 razy dziennie również zdziała cuda
  4. Wyciśnij sok z buraka i wypij. Szybko zauważysz tyle plusów, ile gwiazd na niebie w pogodną
  5. Oniemiejesz z zachwytu na sam widok schabowych z jej przepisu. Oszołomi cię, co robi z kapustą
  6. Minister przyłapana na ucieczce. Udawała, że nie widzi protestujących
  7. Czołowa dziennikarka TVP będzie miała kłopoty u Jacka Kurskiego? Wyłamała się

Źródło: Pudelek

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł