ziemniak i różayoutube / kanał: Fenyutas / fragment filmu

Włożył różę w ziemniaka. Po siedmiu dniach złapał się za głowę, uzyskał niemożliwy efekt

Ziemniaki posiadają niesamowicie wszechstronne zastosowania. Jak się okazuje oprócz ich niesamowitych, kulinarnych zastosowań potrafią także działać cuda. Pewien mężczyzna wpadł na pomysł włożenia w ziemniak róży. Po tygodniu otrzymał coś niezwykłego.

Ziemniaki znamy i kochamy wszyscy. Te smakowite bulwy są naszymi najlepszymi kulinarnymi przyjaciółmi od dziecka. Możemy z nich zrobić smakowite frytki, purre oraz wszelkiego rodzaju zapiekanki. Zastosowań ziemniaków są dziesiątki i wiele z nich wychodzi daleko poza ściany kuchni. Pewien mężczyzna całkiem przypadkiem odnalazł kolejny z nich, który znakomicie sprawdzi się w naszych domach. Róża wetknięta w ziemniaka daje rezultaty, o których zawsze marzyliśmy.

Fasolka kupowana przez wszystkich jest właśnie wycofywana ze sklepów. Feler odkryty po wypuszczeniu na rynek może być niebezpieczny dla zdrowiaFasolka kupowana przez wszystkich jest właśnie wycofywana ze sklepów. Feler odkryty po wypuszczeniu na rynek może być niebezpieczny dla zdrowiaCzytaj dalej

Ziemniaki - warzywa idealnie, także dla innych roślin

Ziemniaki są zawsze dobrym pomysłem na obiad. Zupełnie niepotrzebnie obrosły mitem niezdrowych. W rzeczywistości są wręcz prozdrowotne, a ich spożywanie może mieć dla nas wiele wymiernych korzyści. Bulwy ziemniaka są pełne potasu, który obniża ciśnienie krwi oraz magnezu. Posiadają także witaminę C, K, witamy z grupy B oraz cynk, jod i karoten. Dlatego nie dajmy się zwieść, ziemniaki są naprawdę dobre dla naszego zdrowia - oczywiście, o ile nie pływają w tłuszczu. Z tej charakterystyki jasno wynika jak naładowane składnikami odżywczymi są bulwy ziemniaka, stąd też wyniknął pomysł włożenia do niego innej rośliny i sprawdzenia co się stanie dalej. A efekt końcowy zaskoczył nawet samego pomysłodawcę.

Dzisiaj grzeje:

  1. 6-latek zaprosił 32 osoby na urodziny i nikt nie przyszedł. Żadnego dziecka nie powinna spotkać podobna przykrość
  2. Surowe kary dla grzybiarzy. Z lasu wyjedziesz z koszem grzybów, ale może też z wysokim mandatem

Niesamowity rezultat eksperymentu

Róża, którą umieścimy w ziemniaku musi być odpowiednio przygotowana. Zanim umieścimy ją we wnętrzu bulwy powinniśmy odciąć kwiat oraz pozbawić ją większości liści. Gdy róża będzie już gotowa, w ziemniaku drylujemy dziurkę wielkości łodygi i łączymy obydwa elementy ze sobą. Łodyga nie powinna zbyt luźno się poruszać, bo istnieje niebezpieczeństwo, że zwyczajnie wypadnie. Następnie nasypujemy odrobinę ziemi do doniczki, wkładamy ziemniaka z różą i dosypujemy resztę ziemi, tak aby tylko łodyga wystawała z doniczki. Z pozbawionej dna butelki po napoju wykonaj klosz na różę. Całość podlewaj raz na jakiś czas. Po tygodniu zamiast pojedynczej łodygi zastaniesz niesamowity bukiet bujnych kwiatów, które mogą posłużyć za piękną ozdobę twojego domu.

Najlepsze newsy:

  1. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  2. Krzysztof Jackowski wyjawił przepowiednię o wakacjach. Mówi o sierpniu
  3. Przyrządzając fasolkę szparagową, zawsze pamiętaj o 2 zasadach. Jeśli je zignorujesz, skutki mogą być opłakane
  4. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  5. Nowa, jeszcze pyszniejsza wersja słynnej surówki z KFC. Kapustę zastąpisz uwielbianym warzywem
  6. Anna Lewandowska zdradziła swój wielki, kulinarny sekret. Przepyszna pomidorowa, prawdziwa symfonia smaku

Źródło: poradyiwskazowki.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł