Ziemniaki włóż do buta i obserwuj zmianypixabay.com/moritz320

Zostaw na noc obrane ziemniaki w butach. Ich sok działa nieziemsko, zaniemówisz na widok efektów

Ziemniaki wspaniale smakują do schabowych i mielonych, lecz mają również o wiele więcej zastosowań. Jeden z nich wymaga włożenia ich na noc do butów. Kiedy rano włożysz je na nogi, zaniemówisz na widok efektów. Przekonaj się sam, wystarczy że je obierzesz i włożysz.

Ziemniaki uwielbiane są przez wszystkich, szczególnie za ich wielką wartość kulinarną. Możemy robić z nich kluski, bułki, nadzienia, ciasta czy położyć koło kotleta i zjeść jako dodatek. Mało kto wie, że można ich także użyć do ulepszenia naszych butów. Wystarczy umyte i obrane ziemniaki włożyć do buta i zostawić na noc. Rano zaniemówisz widząc efekty.

Do mizerii dodajesz sól i pieprz? Najlepsi kucharze mają dla ciebie ważną wskazówkę, wystrzegaj się 1 popularnego błęduDo mizerii dodajesz sól i pieprz? Najlepsi kucharze mają dla ciebie ważną wskazówkę, wystrzegaj się 1 popularnego błęduCzytaj dalej

Ziemniaki mają nieziemskie działanie na nasze buty

Kiedy kupujesz nowe buty jesteś podekscytowany, ponieważ chodzenie w pięknych i wygodnych butach zawsze jest przyjemnym uczuciem. Niestety, jeśli nawet nie pierwszy rzut oka wydają ci się wygodne, po kilku godzinach chodzenia wychodzą defekty, które obcierają, uwierają a czasem nawet ranią stopę. Wtedy zazwyczaj oddajemy buty do szewca, aby je rozbił lub powiększył. Jest jednak sposób o wiele prostszy i tańszy, wymagający jedynie ziemniaków.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie wyrzucaj paragonów nawet po drobnych zakupach. Są cenne, kryją w sobie niesamowitą wartość

2. Wznowią działalność pełni strachu. Co trzeci właściciel zapowiada obniżenie cen za granicą

Wystarczy, że obrany ziemniak włożysz do buta na noc. Ważne, aby warzywo było odrobinę większe niż but tak, aby dał radę sprawnie je rozciągnąć. Sok, który bulwa będzie uwalniać pomoże zmiękczyć buty i rozciągną je nawet o 3 milimetry. Pamiętajcie, że taki sposób zadziała jedynie na buty z naturalnych materiałów, jak skóra czy zamsz. Jeśli jesteś posiadaczem butów ze sztucznych włókien, oddaj je do szewca, ponieważ wyjątkowo łatwo je zniszczyć.

Sok z ziemniaków dodatkowo przejmie nieprzyjemne zapachy, więc jeśli nasze buty zaczęły wydzielać nieprzyjemny zapach, warto potraktować je ziemniakiem.

Najlepsze newsy:

  1. Widok odbiera mowę. Grób córki Eleni 26 lat po tragicznym morderstwie wyciska łzy z oczu
  2. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy żona zauważyła pewien szczegół. Po wyjściu oznajmiła, że żąda rozwodu
  3. Nakarmiła bezdomnego. Najedzony wcisnął jej w rękę kartkę, pobladła czytając treść
  4. Zapłacił za zakupy stuzłotówką i wyszedł. Kasjerka pobladła po odkryciu prawdy o banknocie
  5. Lidl w Hiszpanii rozwiązał problem "macania" pieczywa. W Polsce powinno być podobnie?
  6. Najnowsze odkrycie amerykańskich naukowców. Wiadomo, co jest głównym źródłem zakażenia koronawirusem

Źródło: wp.pl

Następny artykuł