Ziemniaki pomogły mu zrzucić nadwagęinstagram.com/spudfit

Ważył 151 kg, kiedy postanowił, że przez rok będzie jadł tylko ziemniaki. Efekty kontrowersyjnej diety zobaczył już po 30 dniach

Ziemniaki są podstawą diety dla wielu ludzi na całym świecie. Wcześniej ważył 151 kilogramów, lecz postanowił, że kończy ze swoim trybem życia. Postanowił przejść na ziemniaczana dietę - efekty są niespodziewane.

Ziemniaki na obiadowym talerzu są, zaraz obok mięsa, drugim najważniejszym składnikiem. Dostarczają cennych węglowodanów, które są podstawowym paliwem ludzkiego mózgu. Bulwy te stały się jedynym produktem, który jadł przez cały rok ważący 151 kg otyły mężczyzna. Już 30 dni takiej diety sprawiły, że zauważył pierwsze pozytywne efekty. Jak zmieniło się jego ciało?

Lidl w trybie pilnym wycofuje niebezpieczny produkt. Natychmiast go zwróćcie, inaczej może skończyć się tragediąLidl w trybie pilnym wycofuje niebezpieczny produkt. Natychmiast go zwróćcie, inaczej może skończyć się tragediąCzytaj dalej

Ziemniaki stały się dla niego wszystkim przez rok - jaki miały wpływ na jego stan fizyczny i psychiczny?

Tak duża otyłość pada widmem na zwykłe codzienne czynności. Nie można bez zadyszki wejść po schodach, czy przynieść zakupów do domu. Odkurzanie kończy się litrami potu, a stan psychiczny co raz bardziej staje się rozchwiany. Z tego powodu tak ważnym jest utrzymanie odpowiedniej wagi, gdyż choroby związane z nadwagą są wysoce zabójcze.

Dzisiaj grzeje:

  1. Służby sanitarne ostrzegają wszystkich idących na grzyby. Jest ich 10, niepokojące
  2. Nareszcie. Sąsiad Polski otworzył granicę. Turyści długo czekali na decyzję
  3. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat

Andrew Taylor był potężnym mężczyzną, który postanowił, że czas zmienić swoje życie. Kiedy na wadze wybiło dramatyczne 151 kilogramów Andrew wziął sprawy w swoje ręce. Zrezygnował z jedzenia praktycznie wszystkiego, co do tej pory często widniało na jego talerzu. Koniec z burgerami, frytkami, pizza, słodyczami czy słodzonymi napojami. Amerykanin zaczął pić jedynie wodę, a wybór co do diety padł na tę najbardziej kontrowersyjną. Jej jedynym składnikiem są ziemniaki jedzone w ogromnych ilościach.

Każdego dnia spożywał od 3 do 4 kilogramów ziemniaków w najróżniejszej postaci. Choć sposobów gotowania i podania tych bulw jest mnóstwo, to wiele osób uważa, że dieta ta jest bardzo monotonna. Wszak ciężko o różnorodność w momencie, kiedy przez cały rok je się tylko ziemniaki. Andrew w swojej książce o metamorfozie jaka przeszedł zapewnia, że takie żywienie w żadnym wypadku nie jest nudne, a on sam nauczył się gotować prawdziwe smakołyki.

W ciągu roku schudł 50 kilogramów. Po 30 dniach zaczynał zauważać pierwsze efekty. Kartofle obniżyły mu poziom cholesterolu, pomogły także na nadciśnienie. Stany depresyjne zmalały, a uczucie niepokoju całkowicie zniknęło.

Pamiętajcie jednak, że dietetycy nie zalecają tak restrykcyjnej diety i o wiele pewniejszym sposobem chudnięcia bez ryzyka efektu joj-o jest zwyczajna zmiana trybu życia i przejście na zbilansowane żywienie.

Dieta ziemniaczana - efekty

instagram/@spudfit

Mąż zdemaskował Magdę Gessler, wyznał wstydliwą prawdę. Czy Magda powinna się wytłumaczyć?Mąż zdemaskował Magdę Gessler, wyznał wstydliwą prawdę. Czy Magda powinna się wytłumaczyć?Czytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kolejna osoba publiczna zakażona koronawirusem. Pandemia przyspiesza w Polsce
  2. Pilnie ewakuowano ponad 2 tysiące osób. Służby muszą zachować szczególną ostrożność
  3. Są w każdym Lidlu i Biedronce. Uważajcie, eksperci biją na alarm, ważne ostrzeżenie
  4. Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmak
  5. Chciał jedynie w spokoju zjeść jabłko w lesie, nagle został otoczony ze wszystkich stron
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

Źródło: zywienie.abczdrowie.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł