"Złotopolscy" zapewnili mu rozpoznawalnośćARTUR BARBAROWSKI/East News

Sympatycznego kucharza ze Złotopolskich spotkał tragiczny los. A potem wyszła na jaw przerażająco smutna prawda

Kucharz z serialu "Złotopolscy" był z całą pewnością niezwykle charakterystyczną postacią, której nie dało się nie lubić. Niefortunnie jego los przybrał tragiczny obrót. Dopiero po tym dramatycznym zdarzeniu wyszła prawda o jego życiu, wyjątkowo przygnębiające.

"Złotopolscy" z całą pewnością mogą zostać uznani za jedną z najbardziej kultowych polskich telenowel. Wszystko za sprawą barwnych postaci, do których z całą pewnością zaliczała się ta, w którą wcielał się Grzegorz Komendarek. Kucharz z serialu był nim również w życiu prywatnym. Co go spotkało?

Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuPod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuCzytaj dalej

Tragiczny los kucharza z serialu "Złotopolscy"

Kilka lat po zakończeniu emisji serialu "Złotopolscy" Grzegorz Komendarek jechał samochodem razem z publicystką kulinarną Hanną Szymanderską. Niestety nigdy nie udało im się dotrzeć do celu podróży. 21 września 2014 roku na drodze ekspresowej S7 w Skarżysku-Kamiennej ich samochód uległ wypadkowi, który zakończył się śmiercią kucharza znanego z serialu "Złotopolscy" oraz autorki ponad 30 książek kulinarnych.

Nie da się ukryć, że śmierć sympatycznego kucharza, który zyskał większą popularność dzięki roli w serialu "Złotopolscy", jest bardzo smutna. Jednak prawda, która wyszła później na jaw okazała się jeszcze bardziej przytłaczająca.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z ostatniej chwili: Polsat przekazał najgorsze informacje. Nie żyje były wiceminister
  2. Słynna babcia Ewa zdradziła swój sposób na kiszone ogórki. Przed zakręceniem słoików robi zawsze 1 rzecz
  3. Emerytura wyższa nawet o 200 złotych. Pominięcie jednego przepisu kluczowe dla ogromnej grupy emerytów

Prywatne życie gwiazdy serialu "Złotopolscy"

Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że Grzegorz Komendarek nie posiadał żadnej rodziny. Pogrzeb kucharza znanego z serialu "Złotopolscy" odbył się dzięki zbiórce pieniędzy przez jego znajomych. Ich słowa wyciskają łzy.

- Grześ nie miał nikogo bliskiego, kochał bardzo zwierzęta. Miał dwa pieski, mopsy. Miał siostrę, która zginęła tragicznie za granicą wiele lat temu. Jego rodzice też umarli bardzo dawno temu, leżą na cmentarzu na Wólce Węglowej. Tam też pochowamy Grzegorza - wyznała jedna z reżyserek serialu "Złotopolscy" w rozmowie z Faktem, przytaczanej przez portal Pudelek. Okazuje się, że Grzegorz Komedarek zmagał się również z problemami zdrowotnymi.

- Od wielu lat chorował na bardzo zaawansowaną cukrzycę. Ta choroba nie pozwalała mu pracować. Grzegorz zaczął z czasem popadać w kolejne kłopoty zdrowotne. Przy jego gabarytach cukrzyca była wielkim kłopotem. Wiele miesięcy temu dodatkowo zapadł na kolejną chorobę i zaraził się sepsą. Latem mówił, że nie jest w stanie podjąć się żadnego zajęcia, bo jest za słaby. Jesienią był już na tyle mocny, że mógł pojechać na Festiwal Rosołu - nadmieniła reżyserka serialu "Złotopolscy" podczas rozmowy z Faktem, przytaczanej przez portal Pudelek. Niestety wyprawa na ten festiwal zakończyła się tragicznie.

Wlej na noc szklankę octu do toalety. Rano nie uwierzysz własnym oczomWlej na noc szklankę octu do toalety. Rano nie uwierzysz własnym oczomCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Janina Ochojska w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Henryk Wujec
  2. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów
  3. A jeszcze nie dawno wszyscy go kupowali. Uwielbiany produkt wycofany z Lidla, wykryto niebezpieczne bakterie
  4. Słynna babcia Ewa zdradziła swój sposób na kiszone ogórki. Przed zakręceniem słoików robi zawsze 1 rzecz
  5. Przestają pobłażać. Możesz zapłacić 150 zł kary po zakupach w Lidlu, Biedronce, Auchan, Kauflandzie lub Aldi
  6. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawy

Źródła: Pudelek / Dziennik Zachodni / Wikipedia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł