Biedronka wprowadza zmiany
Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0

Zmiany w godzinach otwarcia Biedronki

Nie da się ukryć, że Biedronka należy do grona najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Codziennie odwiedza ją wielu smakoszy, którzy szukają najlepszych produktów spożywczych po korzystnych cenach. W najbliższym czasie Biedronka będzie działać na innych zasadach.

Biedronka niejednokrotnie wywoływała spore zaskoczenie u swoich klientów. Nie inaczej jest również teraz, gdy sieć supermarketów postanowiła wcielić w życie nieoczekiwane zmiany. Z pewnością zostaną one przyjęte z entuzjazmem przez sporą część smakoszy.

Sklepy Biedronka będą otwarte dłużej?

Ostatnie doniesienia potwierdzają, że przed majówką będziemy mogli dłużej robić zakupy w supermarketach Biedronka. Sieć w ten sposób chce sprostać zapotrzebowaniu klientów. Tym bardziej że w trakcie długiego weekendu, sklepy będą zamknięte aż przez cztery dni.

Niedawno wspominaliśmy o promocjach, które zagościły w sieci Biedronka przed weekendem majówkowym. Z wyjątkowej oferty będziemy mogli skorzystać przez znacznie dłuższy czas. Jak będą funkcjonowały supermarkety Biedronka przed majówką?

Zgodnie z doniesieniami portalu Business Insider, ponad 2200 sklepów Biedronka będzie otwartych w noc z 29 na 30 kwietnia. Ich zamknięcie przewidywane jest dopiero o 2:00. 100 placówek będzie czynnych przez całą dobę.

Niebezpieczny dla zdrowia składnik w popularnych produktachNiebezpieczny dla zdrowia składnik w popularnych produktachCzytaj dalej

To jednak nie koniec zmian. 200 sklepów Biedronka 29 kwietnia zostanie zamkniętych o 23:00 lub 23:30. Sieć stwierdziła, że takie rozwiązanie zwiększy bezpieczeństwo zakupów. Faktycznie tłumy mogą być znacznie mniejsze.

Biedronka wprowadza zmiany

(Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 4.0)

Co zastaniemy podczas zakupów w supermarketach Biedronka?

Już dziś Biedronka rusza z nowymi promocjami, które mogą przyprawić smakoszy o szybsze bicie serca. Godna uwagi jest karkówka grillowa Czas na Grill. Za kilogram specjału zapłacimy tylko 9,99 zł. Produkt przeceniono o 56%.

Na zakupy warto wziąć kartę Moja Biedronka. Dzięki niej, przy zakupie dwóch opakowań kiełbasy śląskiej o wadze 550 g od Krainy Wędlin, jedno z nich dostaniemy w gratisie. Trzeba przyznać, że jest to nie lada okazja.

Jarosze również znajdą coś dla siebie. Brokuł w opakowaniu 500 g został przeceniony o 50%. W związku z tym zapłacimy za niego zaledwie 2,99 zł. Natomiast smakowite rzodkiewki w pęczku kosztują tylko 0,99 zł. Ich cenę obniżono o 60%.

Nie pozostaje nam nic innego jak udanie się na zakupy do jednego ze sklepów Biedronka. Dłuższe godziny otwarcia i wyjątkowe promocje z pewnością zainteresują smakoszy. To dobra okazja, by przyrządzić cos przepysznego. Godne polecenia są fantastyczne placki ziemniaczane o smaku pizzy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Business Insider; Biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł