Uwielbiana zupa wywołuje koronawirusaYouTube.com

Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy

Słynna zupa wywołuje rozprzestrzeniająca się obecnie epidemię koronawirusa. Do tej pory jedynie podejrzewano, że chiński przysmak z Wuhan jest źródłem zarazy. Teraz potwierdziły się najgorsze, alarmujące obawy.

Uwielbiana przez Chińczyków zupa przyczyniła stała się źródłem zarazy, w wyniku której zmarły już 362 osoby. 17 tysięcy ludzie jest zainfekowanych, a wirus rozprzestrzenia się nie tylko w Azji, ale niestety również po innych kontynentach. Późno wprowadzono blokady i wiele osób, które mogą przenosić wirusa drogą kropelkową uciekło z Wuhan.

Co przedstawia zdjęcie? Jeśli wiesz mamy dla ciebie niespodziankę, jest zaskoczenieCo przedstawia zdjęcie? Jeśli wiesz mamy dla ciebie niespodziankę, jest zaskoczenieCzytaj dalej

Uwielbiana zupa wywołuje najgorszą chorobę

Naukowcy cały czas pracują nad szczepionką przeciw koronawirusowi. Wiele wskazuje jednak na to, że na efekty ich prac przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Osoby opracowujące lek argumentują bowiem, że pośpiech w tak poważnych badaniach nie jest wskazany. Lek musi być bowiem skuteczny i nie wywoływać strasznych skutków ubocznych.

Tymczasem eksperci potwierdzili, że źródłem koronawirusa jest przysmak z Wuhan, którym jest zupa z nietoperzy. Od jakiegoś czasu spekulowano na ten temat. teraz najgorsze obawy zostały zweryfikowane. Według badań patogeny z nietoperza w 96% podobne są do koronawirusa.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturę

2. Dowiesz się do czego możesz wykorzystać mięso z rosołu i zaniemówisz. Odkryjesz, że mało wiesz o gotowaniu

Jak podali naukowcy, koronawirus przeniósł się z tych zwierząt na ludzi. Zupa z nietoperzy jest uwielbianym przysmakiem mieszkańców Wuhan. Obecnie zaraza rozprzestrzenia się już z ludzi na ludzi drogą kropelkową oraz drogą fekalno-oralną. Eksperci pobrali próbki od 7 pacjentów zarażonych koronawirusem . Zgodnie z badaniami wykazano druzgocące podobieństwo patogenu z tym, przenoszonym przez nietoperze.

Najlepsze newsy:

  1. Pracownica hostelu nie wytrzymała. Opowiedziała o najbardziej żenującej sytuacji, jaką przeżyła
  2. Chroni przed rakiem i poprawia trawienie. Wystarczy jedna łyżeczka dziennie
  3. Podali Roksanie Węgiel schabowe i rosół. Ktoś włączył mikrofon, wszyscy usłyszeli co wypaliła
  4. Polski producent dodaje do kiełbasy mięso ze ślimaków. Odbierze ci apetyt na długo
  5. Nagranie Magdy Gessler z Wuhan ścina z nóg. Ukrywana prawda wyszła na jaw
  6. Niebywały przepis na kopytka w nowej odsłonie. Smakują rewelacyjnie, sekretem jest jeden składnik

Źródło: o2.pl

Następny artykuł