Rozdawanie żywności dla bezdomnychfacebook.com/dajherbate

Nakarmili bezdomnych na warszawskim dworcu. Spojrzeli na pobliskie schody i zaniemówili

Żywność dla niektórych ludzi jest bardzo ciężka do nabycia, w takiej sytuacji są chociażby bezdomni, którzy często niestety muszą szukać jedzenia na śmietnikach. Dlatego ludzie o dobrej woli zakładają wiele organizacji charytatywnych, które zajmują się pomocą i między innymi wydawaniem posiłków dla bezdomnych. Kiedy wolontariusze spojrzeli na schody, zobaczyli coś, po czym zaniemówili.

Żywność jak wiemy jest podstawowym produktem pozwalającym nam odpowiednio funkcjonować. Niestety, zdarzają się przypadki, że nie wszyscy mają do niej tak prosty dostęp. Dla takich ludzi powstają fundacje charytatywne, które pomagają im zjeść ciepły i pożywny posiłek. Kiedy wolontariusze jednej z nich skończyli wydawać posiłki, zobaczyli na schodach coś po czym zaniemówili.

Zapłacił za zakupy stuzłotówką i wyszedł. Kasjerka pobladła po odkryciu prawdy o banknocieZapłacił za zakupy stuzłotówką i wyszedł. Kasjerka pobladła po odkryciu prawdy o banknocieCzytaj dalej

Żywność którą dostali sprawiła, że zapragnęli się odwdzięczyć

Fundacja Daj Herbatę skupia się na zaspokajaniu potrzeb ludzi w kryzysie bezdomności, w kwestiach takich jak jedzenie czy ciepłe ubrania. Wyznają zasadę redukcji szkód, która polega na uprzedniej podstawowej pomocy ludziom, którzy się pogubili w życiu, a dopiero później eliminowaniu większych problemów jak alkoholizm. W ostatni piątek wolontariusze fundacji spędzili wieczór wydając posiłki bezdomnym, którzy w obecnych czasach są wyjątkowo potrzebujący. Kiedy skończyli "wydawkę" nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Dzisiaj grzeje: 1. 4 nieziemskie sekrety najlepszych ogrodników. Zastosujesz je i wyrosną najlepsze pomidory na świecie

2. Osoby na kwarantannie będą mogły wyjść z domu pod jednym warunkiem. MZ zapowiada ważną zmianę

Na ścianie przy schodach prowadzących do zejścia do podziemi na dworcu centralnym w Warszawie zobaczyli napis wykonany kremem do golenia. Jeden z podopiecznych chciał im w taki sposób podziękować.

- O, nareszcie się najem i będę miała jeszcze na jutro - powiedziała jedna z obdarzonych, co zrelacjonowane zostało na profilu fundacji na Facebooku.

Dzięki dużej pomocy darczyńców, wolontariusze wydawali ciepłe posiłki, słodkie naleśniki, napoje, wodę i nawet ubrania. Takie akcje pomagają ludziom przetrwać najcięższy okres ich życia i niekiedy zacząć wszystko na nowo.

Napis

Najlepsze newsy:

  1. Minister pod pozorem walki z pandemią chce wprowadzić nowy zakaz. Już mówią o skandalu
  2. Kobieta urodziła córkę po 40-godzinnym porodzie. Lekarz patrzy na krocze matki i zamiera
  3. Nakarmiła bezdomnego. Najedzony wcisnął jej w rękę kartkę, pobladła czytając treść
  4. Przepis na japońskie bułeczki mleczne jest hitem internetu. Ich nadzienie zadziwia wszystkich
  5. Są lepsze niż kotlety mielone, schabowe, tatar i gołąbki razem wzięte. Przepis podbija sieć
  6. Koronawirus nieustannie podlega mutacjom. Infekcja może przebiegać różnie w zależności od jego odmiany

Źródło: facebook.pl

Następny artykuł