Smakosze.pl
Ekipa i Koral nawiązują szerszą współpracę

Canva / Fascinadora

Będą napoje marki Ekipa i Koral, podano pierwsze szczegóły

31 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lody Koral firmowane przez grupę youtuberów występujących jako Ekipa, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Okazuje się, że już za jakiś czas możemy w sklepach natknąć się na kolejny produkt pod tym szyldem. Mowa o napojach firmowanych przez Ekipę i firmę Koral. Spodziewane jest zamówienie o wartości 7 milionów złotych.

Bez wątpienia Ekipa niemal od samego początku cieszyła się sporą popularnością. Potwierdza to chociażby fakt owocnej współpracy z lodami Koral. Ekipa na tym nie poprzestaje. Media donoszą o kontrakcie z marką Krynica Vitamin.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Ekipa i Koral ruszają z nowymi napojami?

Nie da się ukryć, że Ekipa jest marketingowym strzałem w dziesiątkę. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że opakowania po lodach sygnowanych przez popularnych youtuberów na aukcjach były wyceniane na niemałą kwotę.

Już same lody sprawiły, że o Ekipie zrobiło się głośno. Zgodnie z doniesieniami portalu Wirtualne Media, w sprzedaży mają pojawić się napoje wykorzystujące wizerunki słynnych youtuberów.

Ekipa i Koral nawiązały współpracę z Krynica Vitamin. Potwierdził to komunikat giełdowy spółki. Kontrakt został zawarty na czas nieokreślony i każda ze stron może go rozwiązać z miesięcznym wypowiedzeniem.

Rosół z dodatkiem octu

Dlaczego warto dodać ocet do rosołu?

CZYTAJ DALEJ

- Umowa nie przewiduje możliwości naliczania przez żadną ze Stron kar umownych, przy czym zgodnie z jej treścią strony ponoszą na zasadach ogólnych pełną odpowiedzialność za zawinioną szkodę wynikłą z niewykonania lub nienależytego wykonania postanowień Umowy lub postanowień właściwych przepisów prawa, w tym Kodeksu Cywilnego. Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla danego typu umów - głosi część komunikatu przytaczana przez portal Wirtualne Media.

Pierwsze zamówienie napojów Ekipy może być warte nawet 7 milionów złotych

Firma Krynica Vitamin spodziewa się, że w najbliższym czasie w ramach umowy zostanie złożone pierwsze zamówienie. Szacuje się, że jego wartość będzie wynosiła około 7 milionów złotych. Jak widać, napoje Ekipa mogą być dobrą okazją do sporych zysków.

Trzeba przyznać, że po sukcesie lodów, napoje Ekipa są dosyć oczywistym posunięciem. Friz z grupy popularnych youtuberów przyznał, że otrzymali około tysiąca propozycji promowania różnych marek.

- Gdybyśmy chcieli, to moglibyśmy zrobić prawie każdy produkt spożywczy i sprzedawać go pod własną marką (...) Chcemy zrobić to bardzo ostrożnie, nie zalać rynku bezsensownie wszystkim od Ekipy, tylko co chwilę dawkować ludziom naszą markę. Bo w przeciwnym wypadku to by się przejadło. Jak coś jest zbyt popularne, to też jest źle - powiedział Friz przytaczany przez portal Wirtualne Media.

W jednym z wcześniejszych artykułów wspominaliśmy o tym, że lody Ekipa zostały ocenione przez Katarzynę Bosacką. Ciekawe, czy napoje wypadną lepiej pod tym względem. Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na dzień, w którym zagoszczą w sklepach.

Napoje Ekipa

Napoje Ekipa

Canva / Minerva Studio

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Wirtualne Media

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub Kossakowski

Jestem absolwentem takich kierunków studiów jak psychopedagogika kreatywności i edukacja międzykulturowa. Fascynuje mnie otaczający świat, który najlepiej można poznać dzięki nauce. Za swoją pasję uznaję kulturę i sztukę. Głównie tą dotyczącą fonii i obrazu. Kulinaria również odgrywają istotną rolę w moim życiu i chętnie eksperymentuję w kuchni. Wcześniej pisałem treści dla portalu Pikio. Od jakiegoś czasu jestem związany z redakcją Smakoszy. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Pilny komunikat GIS dla grzybiarzy

Czytaj więcej >

Produkty

Luksusowy sprzęt kuchenny w ofercie Lidla

Czytaj więcej >

Produkty

Jak rozpoznać dobre oscypki?

Czytaj więcej >

Produkty

Gdzie na grzyby we wrześniu?

Czytaj więcej >
Vibovit jest jednym ze smaków dzieciństwa

Produkty

Niezapomniany smak dzieciństwa: Vibovit

Czytaj więcej >
Kartacze są przepyszne

Produkty

Niezawodny przepis na kultowe kartacze

Czytaj więcej >