Smakosze.pl
Lody od Ekipy Friza

Instagram / @frizoluszek

Opakowanie po lodach Ekipy Friza warte fortunę

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Smakowite lody niejednokrotnie przyprawiały nas o zachwyt. Jedną z najpopularniejszych marek są łakocie firmy Koral. Ostatnio pod ich szyldem pojawił się nowy produkt. Mowa o lodach Ekipy Friza. Okazuje się, że na aukcjach internetowych ceny opakowań po t

Nie da się ukryć, że lody należą do grona uwielbianych deserów. W sklepach można się natknąć na rozmaite rodzaje tych specjałów. Niedawno do grona lodów firmy Koral dołączył produkt sygnowany przez Ekipę Friza.

Lody od Ekipy Friza

Mało kto spodziewałby się, że lody mogą wywoływać takie poruszenie. Okazuje się, że produkt od Ekipy Friza cieszy się ogromnym zainteresowaniem, które może wywołać spore zaskoczenie wśród smakoszy. W niektórych ze sklepów lody zostały całkowicie wyprzedane.

Lody sygnowane przez Ekipę Friza to sorbet na patyku w różowej polewie z cukrem, który pstryka w trakcie zajadania. Jednak najpewniej ich popularność nie wynika wyłącznie z ciekawej formy i walorów smakowych.

Ekipa Friza może poszczycić się sporym zainteresowaniem na platformie YouTube. Kanał jest subskrybowany przez ponad 1,3 miliona użytkowników. Natomiast ich nowy utwór w ciągu kilkunastu minut zyskał 400 tysięcy wyświetleń.

Nie da się ukryć, że Ekipa Friza pnie się ku sławie. Kiedy w sklepach pojawiły się ich lody, wówczas fani ruszyli na zakupy. Limitowana edycja w niektórych sklepach momentalnie zniknęła z lodówek. Niektórzy wielbiciele Ekipy od razu kupowali całe kartony.

(Screen z Allegro)

Fortuna za opakowanie po lodach

Niektórzy postanowili wykorzystać popularność lodów Ekipy Friza i wystawili opakowania na internetowych aukcjach. Przeglądając Allegro, można natknąć się na wysoko wycenione papierki po słodyczach. Kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy.

Okazuje się, że opakowanie po lodach Ekipy Friza może osiągnąć wartość nawet 250 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że taka kwota robi wrażenie. Jeśli masz w domu podobne opakowanie, wówczas warto spróbować je sprzedać.

Rzecz jasna cena za opakowanie może niektórym wydawać się absurdalnie wysoka. Zwłaszcza że same lody kosztują około 2 złote. Ten fakt sprawia, że niektórzy spośród internautów twierdzą, że aukcje z opakowaniami nie są niczym innym, jak zagrywką marketingową. W istocie takie zagranie mogłoby podnieść prestiż produktu w oczach konsumenta.

Z całą pewnością lody Ekipy Friza trafią do fanów grupy youtuberów. Warto ich spróbować dla samego smaku. Wielbiciele swojskich specjałów powinni wypróbować przepis na domowe lody. Godny uwagi jest także wyjątkowy deser na zimno.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Wirtualne Media; Noizz

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Jak wykorzystać w kuchni liście babki lancetowatej?

Czytaj więcej >

Produkty

Czym różni się dżem od konfitury?

Czytaj więcej >
Grzyby

Produkty

Skażone grzyby w Niemczech

Czytaj więcej >

Produkty

Nowy pomysł inicjatora zakazu handlu w niedzielę

Czytaj więcej >
śliwki

Produkty

Dlaczego warto jadać śliwki?

Czytaj więcej >
Jaja na blacie

Produkty

Co oznacza kolor skorupki jajka?

Czytaj więcej >