Smakosze.pl
Lody od Ekipy Friza

Instagram / @frizoluszek

Opakowanie po lodach Ekipy Friza warte fortunę

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Smakowite lody niejednokrotnie przyprawiały nas o zachwyt. Jedną z najpopularniejszych marek są łakocie firmy Koral. Ostatnio pod ich szyldem pojawił się nowy produkt. Mowa o lodach Ekipy Friza. Okazuje się, że na aukcjach internetowych ceny opakowań po t

Nie da się ukryć, że lody należą do grona uwielbianych deserów. W sklepach można się natknąć na rozmaite rodzaje tych specjałów. Niedawno do grona lodów firmy Koral dołączył produkt sygnowany przez Ekipę Friza.

Lody od Ekipy Friza

Mało kto spodziewałby się, że lody mogą wywoływać takie poruszenie. Okazuje się, że produkt od Ekipy Friza cieszy się ogromnym zainteresowaniem, które może wywołać spore zaskoczenie wśród smakoszy. W niektórych ze sklepów lody zostały całkowicie wyprzedane.

Lody sygnowane przez Ekipę Friza to sorbet na patyku w różowej polewie z cukrem, który pstryka w trakcie zajadania. Jednak najpewniej ich popularność nie wynika wyłącznie z ciekawej formy i walorów smakowych.

Ekipa Friza może poszczycić się sporym zainteresowaniem na platformie YouTube. Kanał jest subskrybowany przez ponad 1,3 miliona użytkowników. Natomiast ich nowy utwór w ciągu kilkunastu minut zyskał 400 tysięcy wyświetleń.

Nie da się ukryć, że Ekipa Friza pnie się ku sławie. Kiedy w sklepach pojawiły się ich lody, wówczas fani ruszyli na zakupy. Limitowana edycja w niektórych sklepach momentalnie zniknęła z lodówek. Niektórzy wielbiciele Ekipy od razu kupowali całe kartony.

(Screen z Allegro)

Fortuna za opakowanie po lodach

Niektórzy postanowili wykorzystać popularność lodów Ekipy Friza i wystawili opakowania na internetowych aukcjach. Przeglądając Allegro, można natknąć się na wysoko wycenione papierki po słodyczach. Kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy.

Okazuje się, że opakowanie po lodach Ekipy Friza może osiągnąć wartość nawet 250 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że taka kwota robi wrażenie. Jeśli masz w domu podobne opakowanie, wówczas warto spróbować je sprzedać.

Rzecz jasna cena za opakowanie może niektórym wydawać się absurdalnie wysoka. Zwłaszcza że same lody kosztują około 2 złote. Ten fakt sprawia, że niektórzy spośród internautów twierdzą, że aukcje z opakowaniami nie są niczym innym, jak zagrywką marketingową. W istocie takie zagranie mogłoby podnieść prestiż produktu w oczach konsumenta.

Z całą pewnością lody Ekipy Friza trafią do fanów grupy youtuberów. Warto ich spróbować dla samego smaku. Wielbiciele swojskich specjałów powinni wypróbować przepis na domowe lody. Godny uwagi jest także wyjątkowy deser na zimno.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Wirtualne Media; Noizz

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >