Smakosze.pl
Zofia Klepacka nie kryła niezadowolenia

Piotr Molecki/East News; Canva / bhofack2

Zofia Klepacka krytykuje jedzenie w olimpijskiej stołówce

23 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Jedzenie na stołówkach przeważnie nie wzbudza większych emocji. Zofia Klepacka najprawdopodobniej nie była zadowolona z tego, w jakich warunkach podaje się posiłki uczestnikom tegorocznej olimpiady. Wszystko dlatego, że sportowcy zostali od siebie oddzieleni szybami, które mają zabezpieczać przed ewentualną transmisją koronawirusa.

Zofia Klepacka zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym pokazała, w jakich warunkach odbywa się jedzenie posiłków na olimpijskich stołówkach. Porównała je do więziennych pomieszczeń.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Jedzenie posiłków na olimpijskiej stołówce pod reżimem sanitarnym

Nie da się ukryć, że Zofia Klepacka jest uznaną polską windsurferką, która będzie reprezentowała nasz kraj w trakcie tegorocznej olimpiady w Tokio. Zawodnicy dotarli już na miejsce. Zofia Klepacka postanowiła podzielić się tym, jak prezentuje się tamtejsza stołówka.

Zazwyczaj jedzenie na stołówce nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jednak z powodu zagrożenie epidemiologicznego, konieczne było podjęcie środków zachowawczych. Mowa o jedzeniu w jednorazowych rękawiczkach i oddzieleniu zawodników przegrodami z pleksi.

Niedawno informowaliśmy o tym, jaki posiłek otrzymała w szpitalu Agnieszka Włodarczyk. Zofia Klepacka zdecydowała się na zaprezentowanie swoim fanom warunków, w których jada posiłki. Opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym w ironiczny sposób komentuje obowiązujące standardy sanitarne.

Surówka w pysznej odsłonie

Przepis na lekko pikantną surówkę z kapusty pekińskiej

CZYTAJ DALEJ

Jak Zofia Klepacka skomentowała jedzenie na olimpijskiej stołówce?

- Prawie jak w kryminale, słuchawki tylko brakuje, ale może jeszcze domontują - powiedziała Zofia Klepacka w trakcie swojej relacji zamieszczonej na Instagramie.

Warto nadmienić, że Zofia Klepacka nie skrytykowała obowiązujących zasad sanitarnych, tylko podzieliła się swoim skojarzeniem z salą, w której odbywają się widzenia z osadzonymi. Sama windsurferka ciężko przechodziła chorobę wywoływaną przez koronawirusa.

Na talerzu Zofii Klepackiej znalazła się mieszanka warzyw oraz składniki na klasyczne kanapki z szynką. Więcej można zobaczyć na poniższym nagraniu, które sportsmanka zamieściła na Instagramie. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, jak wyglądają posiłki na stołówkach szkolnych.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram / @zofia_klepacka

Zapraszamy na nasz Instagram 

Tagi:

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

Czytaj więcej >
Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >