Smakosze.pl
Zofia Klepacka nie kryła niezadowolenia

Piotr Molecki/East News; Canva / bhofack2

Zofia Klepacka krytykuje jedzenie w olimpijskiej stołówce

15 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Jedzenie na stołówkach przeważnie nie wzbudza większych emocji. Zofia Klepacka najprawdopodobniej nie była zadowolona z tego, w jakich warunkach podaje się posiłki uczestnikom tegorocznej olimpiady. Wszystko dlatego, że sportowcy zostali od siebie oddzieleni szybami, które mają zabezpieczać przed ewentualną transmisją koronawirusa.

Zofia Klepacka zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym pokazała, w jakich warunkach odbywa się jedzenie posiłków na olimpijskich stołówkach. Porównała je do więziennych pomieszczeń.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Jedzenie posiłków na olimpijskiej stołówce pod reżimem sanitarnym

Nie da się ukryć, że Zofia Klepacka jest uznaną polską windsurferką, która będzie reprezentowała nasz kraj w trakcie tegorocznej olimpiady w Tokio. Zawodnicy dotarli już na miejsce. Zofia Klepacka postanowiła podzielić się tym, jak prezentuje się tamtejsza stołówka.

Zazwyczaj jedzenie na stołówce nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jednak z powodu zagrożenie epidemiologicznego, konieczne było podjęcie środków zachowawczych. Mowa o jedzeniu w jednorazowych rękawiczkach i oddzieleniu zawodników przegrodami z pleksi.

Niedawno informowaliśmy o tym, jaki posiłek otrzymała w szpitalu Agnieszka Włodarczyk. Zofia Klepacka zdecydowała się na zaprezentowanie swoim fanom warunków, w których jada posiłki. Opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym w ironiczny sposób komentuje obowiązujące standardy sanitarne.

Surówka w pysznej odsłonie

Przepis na lekko pikantną surówkę z kapusty pekińskiej

CZYTAJ DALEJ

Jak Zofia Klepacka skomentowała jedzenie na olimpijskiej stołówce?

- Prawie jak w kryminale, słuchawki tylko brakuje, ale może jeszcze domontują - powiedziała Zofia Klepacka w trakcie swojej relacji zamieszczonej na Instagramie.

Warto nadmienić, że Zofia Klepacka nie skrytykowała obowiązujących zasad sanitarnych, tylko podzieliła się swoim skojarzeniem z salą, w której odbywają się widzenia z osadzonymi. Sama windsurferka ciężko przechodziła chorobę wywoływaną przez koronawirusa.

Na talerzu Zofii Klepackiej znalazła się mieszanka warzyw oraz składniki na klasyczne kanapki z szynką. Więcej można zobaczyć na poniższym nagraniu, które sportsmanka zamieściła na Instagramie. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, jak wyglądają posiłki na stołówkach szkolnych.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram / @zofia_klepacka

Zapraszamy na nasz Instagram 

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

Gessler namawia do jedzenia rękami, powód może zaskoczyć

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Kulinarny Showbiznes

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >