Smakosze.pl
Lody od Podolskiego w Lidlu

Instagram / @icecreamunited

Lody Lukasa Podolskiego już w Lidlu

14 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Nic tak dobrze nie sprawdza się w gorące dni, jak smakowite lody. Lukas Podolski stał się twarzą zimnych deserów marki Ice Cream United. Od 12 lipca można je dostać w supermarketach Lidl. Koszt opakowania o pojemności 500 ml wynosi 14,99 zł.

Lody są jednym z najpopularniejszych letnich deserów. Niejednokrotnie byliśmy świadkami, jak reklamowały je rozmaite sławy. Tym razem do sklepów trafiły lody Lucasa Podolskiego. Mało kto spodziewałby się, że przysmak od znanego piłkarza może tyle kosztować.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Lody Lucasa Podolskiego w supermarketach Lidl

Nie da się ukryć, że lody niejednokrotnie przyprawiały nas o szybsze bicie serca. Czasami nawet za opakowanie po smakołyku trzeba słono zapłacić. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym ile kosztowały pozostałości po lodach Ekipy.

12 lipca w ofercie supermarketów Lidl znalazły się lody firmowane przez Lucasa Podolskiego. Piłkarz bez wątpienia cieszy się sporą popularnością. W związku z tym można by się spodziewać, że jego lody będą sporo kosztować.

Okazuje się, że za lody od Lucasa Podolskiego dostępne w sklepach Lidl kosztują 14,99 zł za opakowanie 500 ml. Cena jest co prawda wyższa od najtańszych zimnych deserów. Warto jednak zauważyć, że firma Ice Cream United produkuje lody najwyższej jakości.

Lody Lucasa Podolskiego można dostać w kilku wariantach smakowych. Z pewnością każdy ze smakoszy znajdzie coś dla siebie. Niektóre ze smaków na samą myśl sprawiają, że zaczynamy robić się głodni.

Kopytka w niecodziennym wydaniu

Prosty przepis na kopytka z kaszy gryczanej

CZYTAJ DALEJ

Jakie smaki lodów Lucasa Podolskiego możemy dostać w Lidlu?

Lody od słynnego piłkarza mają pięć wariantów smakowych. Do wyboru mamy słony karmel, cytrynę z miętą, masło orzechowe, czekoladę oraz wanilię z ciasteczkami. Trzeba przyznać, że takie propozycje smakowe są niezwykle kuszące.

Każdy, kto chce skosztować lodów firmowanych przez Lucasa Podolskiego, powinien udać się na zakupy do sklepu Lidl. Niedawno wspominaliśmy o interesującej akcji wprowadzonej przez sieć supermarketów.

Lody od Lucasa Podolskiego są prężnie reklamowane w mediach społecznościowych. Zarówno na Instagramie piłkarza, jak i samej firmy Ice Cream United możemy natknąć się na różne filmy zachęcające do zakupu.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Gotujmy; Onet

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

kawa

Produkty

Kawa staje się coraz droższa, nie każdego będzie na nią stać

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jeść mandarynki?

Czytaj więcej >
Ogórki kiszone i konserwowe

Produkty

Ogórki kiszone czy konserwowe, które z nich są najzdrowsze?

Czytaj więcej >
ogórki w folii

Produkty

Dlaczego ogórki pakowane są w folię?

Czytaj więcej >
Mięsne podkładki chronią nasze zdrowie

Produkty

Do czego służą podkładki pod mięso?

Czytaj więcej >
 Kurkuma jest bardzo zdrowa

Produkty

Dlaczego warto regularnie jadać kurkumę?

Czytaj więcej >