Smakosze.pl
Lidl i sekret ukryty w kasach

Marek BAZAK/East News

Ukryta funkcja kasy w Lidlu

12 Lutego 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl codziennie odwiedzany jest przez wielu smakoszy. Niektórzy decydują się na większe zakupy i wykorzystują wózek sklepowy. Czasami mamy problemy z jego ustawieniem przy kasie. Okazuje się, że za kasjerem znajduje się wnęka, w które

Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Mało kto spodziewałby się, że wszystkie kasy mają ukrytą tajemniczą funkcję. Dzięki niej zakupy będą o wiele łatwiejsze. Zwłaszcza jeżeli nabywamy więcej produktów.

Lidl ponownie zaskakuje

Lidl niejednokrotnie wywoływał spore zaskoczenie u swoich klientów. Niedawno wspominaliśmy o niecodziennej promocji na truskawki. Dziś skupimy się na niezwykle praktycznym rozwiązaniu, które może nam znacznie ułatwić zakupy.

Bez wątpienia Lidl jest idealnym miejscem do robienia zapasów. Bogata gama produktów spożywczych i korzystne ceny, zachęcają do kupowania większej ilości dóbr. Każdy, kto robił zakupy, w sklepach Lidl wie, że przestrzeń na pakowanie, która znajduje się przy kasie, jest dosyć niewielka.  

Okazuje się, że kasy w supermarketach Lidl są bardziej przystosowane do wózków na zakupy. Możemy znaleźć przy nich specjalne miejsce, w które idealnie się wpasowują. Znajduje się ono tuż za plecami osoby pracującej przy kasie.  

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Pomysłodawcy, kasy w sklepach Lidl wyposażone są w przestrzeń, która jest dopasowana do tamtejszych wózków. Nie została umieszczona tam przypadkowo.

Lidl dba o komfort swoich klientów

Umieszczając wózek za plecami kasjera, możemy z łatwością umieścić zakupy wykładane na niewielką ladę, wprost do niego. Dzięki temu bez najmniejszych problemów wyjedziemy z zakupami do swojego samochodu.

Nie da się ukryć, ze Lidl dobrze przemyślał konstrukcję kas. Z pewnością jest to dobra zachęta do robienia tam większych zakupów. Warto pamiętać o tej funkcji podczas najbliższej wizyty w sklepach Lidl.

Wózki ze sklepów Lidl również skrywają pewną tajemnicę. Stelaż, który znajduje się na ich dole, możemy z łatwością rozłożyć. Za jego sprawą zyskamy dodatkową przestrzeń do pakowania. Idealnie nada się na zgrzewki napojów.

Lidl potrafi mocno zaskoczyć. W tym tygodniu supermarkety powinni odwiedzić smakosze lubujący się w swojskich specjałach. Wszystko dlatego, że Lidl przecenił mięsa, słodycze i napoje. Podczas zakupów nie zapomnijmy o wózku.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Pomysłodawcy

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Pomidory wyrosną jeszcze większe

Porady

Czym nawozić pomidory?

Czytaj więcej >
Jak oczyścić spód patelni?

Porady

Genialny trick na doczyszczenie spodu patelni

Czytaj więcej >
pomidory

Porady

Prosty sposób na przyśpieszenie wzrostu pomidorów

Czytaj więcej >
młode ziemniaki

Porady

Wysokie ceny młodych ziemniaków

Czytaj więcej >
Jednorazowy młynek do pieprzu

Porady

Jak otworzyć jednorazowy młynek do przypraw?

Czytaj więcej >
Ogórki będą rosły fantastycznie

Porady

Piorunująco skuteczny nawóz do ogórków z pokrzywy

Czytaj więcej >