Smakosze.pl
Lidl i sekret ukryty w kasach

Marek BAZAK/East News

Ukryta funkcja kasy w Lidlu

12 Lutego 2021

(Ostatnia zmiana: 6 Maja 2021)

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl codziennie odwiedzany jest przez wielu smakoszy. Niektórzy decydują się na większe zakupy i wykorzystują wózek sklepowy. Czasami mamy problemy z jego ustawieniem przy kasie. Okazuje się, że za kasjerem znajduje się wnęka, w które

Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Mało kto spodziewałby się, że wszystkie kasy mają ukrytą tajemniczą funkcję. Dzięki niej zakupy będą o wiele łatwiejsze. Zwłaszcza jeżeli nabywamy więcej produktów.

Lidl ponownie zaskakuje

Lidl niejednokrotnie wywoływał spore zaskoczenie u swoich klientów. Niedawno wspominaliśmy o niecodziennej promocji na truskawki. Dziś skupimy się na niezwykle praktycznym rozwiązaniu, które może nam znacznie ułatwić zakupy.

Bez wątpienia Lidl jest idealnym miejscem do robienia zapasów. Bogata gama produktów spożywczych i korzystne ceny, zachęcają do kupowania większej ilości dóbr. Każdy, kto robił zakupy, w sklepach Lidl wie, że przestrzeń na pakowanie, która znajduje się przy kasie, jest dosyć niewielka.  

Okazuje się, że kasy w supermarketach Lidl są bardziej przystosowane do wózków na zakupy. Możemy znaleźć przy nich specjalne miejsce, w które idealnie się wpasowują. Znajduje się ono tuż za plecami osoby pracującej przy kasie.  

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Pomysłodawcy, kasy w sklepach Lidl wyposażone są w przestrzeń, która jest dopasowana do tamtejszych wózków. Nie została umieszczona tam przypadkowo.

Lidl dba o komfort swoich klientów

Umieszczając wózek za plecami kasjera, możemy z łatwością umieścić zakupy wykładane na niewielką ladę, wprost do niego. Dzięki temu bez najmniejszych problemów wyjedziemy z zakupami do swojego samochodu.

Nie da się ukryć, ze Lidl dobrze przemyślał konstrukcję kas. Z pewnością jest to dobra zachęta do robienia tam większych zakupów. Warto pamiętać o tej funkcji podczas najbliższej wizyty w sklepach Lidl.

Wózki ze sklepów Lidl również skrywają pewną tajemnicę. Stelaż, który znajduje się na ich dole, możemy z łatwością rozłożyć. Za jego sprawą zyskamy dodatkową przestrzeń do pakowania. Idealnie nada się na zgrzewki napojów.

Lidl potrafi mocno zaskoczyć. W tym tygodniu supermarkety powinni odwiedzić smakosze lubujący się w swojskich specjałach. Wszystko dlatego, że Lidl przecenił mięsa, słodycze i napoje. Podczas zakupów nie zapomnijmy o wózku.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Pomysłodawcy

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

mięso w mleku

Porady

Dlaczego warto moczyć karkówkę w mleku?

Czytaj więcej >
smażenie pączków

Porady

Co zrobić ze zużytym olejem po smażeniu pączków?

Czytaj więcej >
rosół

Porady

Dlaczego warto dodać do rosołu szklankę zimnej wody?

Czytaj więcej >
gotująca babcia

Porady

Dzień Babci - zdradzamy najlepsze babcine sztuczki kulinarne

Czytaj więcej >
Z czym podawać pierogi?

Porady

Czym polewać pierogi?

Czytaj więcej >
pasztet

Porady

Jak uratować zbyt suchy pasztet?

Czytaj więcej >