Lidl sprzedaje niezwykły sprzęt
Marek BAZAK/East News

Lidlomix znów w ofercie Lidla

Lidl należy do najpopularniejszych supermarketów. Codziennie odwiedza go wielu smakoszy, którzy poszukują najlepszych produktów spożywczych. Czasami w supermarketach Lidl możemy dostać również przyrządy do gotowania. Lidlomix jest nie lada gratką dla osób, które gustują w kulinarnych aktywnościach.

Lidl doskonale wie, w jaki sposób wzbudzić zainteresowanie swoich klientów. Przeważnie robi to za sprawą wyjątkowo korzystnych promocji. Niektóre z nich pozwalają na sporą oszczędność. Nie inaczej jest w przypadku oferty dotyczącej robota kuchennego, który nazywany jest potocznie Lidlomixem.

Co tym razem przygotował dla nas Lidl?

Supermarkety Lidl często wywoływały u nas autentyczne zaskoczenie. Niedawno wspominaliśmy o niecodziennej ofercie sieci sklepów. W jej trakcie można było zaopatrzyć się w rozmaite smakołyki. Jednak Lidl nie zapomina o wyposażeniu kuchni.

Każdy smakosz doskonale wie, że odpowiedni sprzęt w kuchni znacząco ułatwia gotowanie. Jednym z najbardziej pożądanych sprzętów jest kultowy już Termomix. Niestety urządzenie tego typu może kosztować nawet 5 tysięcy złotych.

Lidl jak zawsze okazuje się niezawodny. Sieć sprzedaje swoją wersję urządzenia za mniej niż 2 tysiące złotych. Aktualnie produkt można dostać nawet za 1699 złotych. Bez wątpienia jest to nie lada okazja i warto z niej skorzystać.

Błąd w przyrządzaniu ogórków konserwowychBłąd w przyrządzaniu ogórków konserwowychCzytaj dalej

Promocyjna cena dotyczy zakupów przez internetową stronę sieci Lidl. Właśnie tam Lidlomix jest tańszy o 200 złotych. W sklepach stacjonarnych urządzenie kosztuje 1899 złotych. Trzeba przyznać, że jest to spora różnica.

Lidl ponownie sprzedaje wyjątkowe urządzenie

(Canva.com / Image Source)

Czym charakteryzuje się robot kuchenny ze sklepów Lidl?

Monsieur Cuisine Connect to robot kuchenny najnowszej generacji, zdobywca wyróżnienia Laur Konsumenta i Grand Prix. Teraz jeszcze prościej skomponujesz pełnowartościowe i smaczne dania dla całej Twojej rodziny: zupy, sosy, smoothie, potrawy warzywne, mięsne i makaronowe, ryby, wyroby mączne, konfitury i wiele innych — można wyczytać w opisie produktu, który zamieszczono na stronie supermarketów Lidl.

Lidlomix został wyposażony w wiele przydatnych funkcji. Dzięki możliwości połączenia z siecią Wi-Fi, na urządzenia możemy z łatwością zgrywać aktualizacje i przepisy. Warto nadmienić, że Lidlomix posiada trzy automatyczne programy. Zalicza się do nich zagniatanie, gotowanie na parze oraz smażenie.

Urządzenie ze sklepów Lidl pozwala na regulowanie temperatury od 37 do 130 stopni Celsjusza. W związku z tym możemy w nim przygotować niemal wszystko. Ponadto Lidlomix wykona za nas zadania takie jak siekanie, rozdrabnianie, mieszanie oraz ugniatanie.

Monsieur Cuisine Connect marki SilverCrest ma misę o maksymalnej pojemności 3 litrów. Pozwala to na przyrządzenie posiłku dla całej rodziny. Lidlomix wyposażono w 500 przepisów. Zatem wybór jest ogromny. Warto przyjrzeć się także innym urządzeniom kuchennym. Niektóre z nich mogą zastąpić kultowy prodiż.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl; PC World; Noizz

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł