Biedronka rusza z promocjami
Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0

Majowa akcja Biedronki, szansa na tanie zakupy

Nie da się ukryć, że Biedronka należy do grona najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Swój status zawdzięcza między innymi wyjątkowym promocjom, obok których ciężko przejść obojętnie. W maju na zakupach możemy wiele zyskać.

Biedronka niejednokrotnie przyprawiała smakoszy o zachwyt za sprawą swoich akcji promocyjnych. Już od jutra podczas zakupów w uwielbianej sieci supermarketów możemy otrzymać vouchery. Jednak to nie wszystko co przygotowała dla nas Biedronka.

Biedronka rusza z majowymi promocjami

Bez wątpienia Biedronka słynie ze swoich niecodziennych ofert. Przed majówką mogliśmy natknąć się na smakołyki w niezwykle niskich cenach. Okazuje się, że przez cały maj będziemy mogli sporo zaoszczędzić na zakupach.

Biedronka już od jakiegoś czasu oferuje swoim klientom vouchery, które otrzymuje się za kupowanie określonych produktów. W kwietniu mogliśmy zyskać nawet 99 złotych. Podobna promocja przewidziana jest również w maju.

Przy zakupie produktów biorących udział w promocji, z kartą Moja Biedronka, Uczestnik może otrzymać voucher o wartości 50% ceny zapłaconej za te produkty. Produkty biorące udział w promocji, terminy, w jakich można dokonać ich zakupu oraz limity będą umieszczane w komunikacji marketingowej, oraz biedronka.pl/MojaBiedronka — można wyczytać w komunikacie zamieszczonym na stronie sieci Biedronka.

Przepis na przepyszne syrnikiPrzepis na przepyszne syrnikiCzytaj dalej

Za jakie produkty otrzymamy voucher?

4 i 5 maja warto zaopatrzyć się w niektóre z produktów spożywczych. 50% ich wartości wróci do nas pod postacią vouchera. Oczywiście promocja dotyczy zakupów z wykorzystaniem karty Moja Biedronka.

Biedronka rusza z promocjami

(Canva / Vera_Petrunina)

Biedronka promocją objęła wszystkie świeże pomidory. Z pewnością jest to dobra okazja, by przygotować smakowity sos lub przetwory na bazie tych warzyw. Dzienny limit na kartę Moja Biedronka wynosi 20 złotych.

Odwiedzając sklepy Biedronka, warto kupić pakowane parówki. Za wszystkie tego typu produkty otrzymamy voucher o 50% wartości smakołyków. Limit dzienny na każdą kartę Moja Biedronka to 4 opakowania parówek.

Co jeszcze przygotowała dla nas Biedronka?

Wielbiciele bezmięsnych specjałów mają powody do radości. Biedronka postanowiła objąć promocją falafele marki Go Vege. Za opakowanie 160 g zapłacimy tylko 4,99 zł. Tym samym produkt przeceniono aż o 28%.

W ofercie supermarketów Biedronka znalazła się także smakowita botwinka. Pęczek od jutra będzie kosztował zaledwie 4,99 zł. To idealna okazja na przygotowanie przepysznej zupy. Z pewnością wielu smakoszy będzie zainteresowana tym produktem.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł