Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Biedronka

Biedronka

Biedronka - sieć tanich sklepów, której właścicielem jest Jeronimo Martnis. Regularnie są nowe promocje, opisuje je specjalna gazetka.

kasa w dyskoncie
16.04.2024 13:21 Nie pomogły zapewnienia Biedronki i Lidla. Ceny produktów spożywczych poszły w kwietniu górę

A miało być tak pięknie. Zacięta konkurencja sieci sklepów miała spowodować, że wzrost cen w kwietniu nie będzie dla nas odczuwalny. Niestety, jak wynika z pierwszych analiz, nasze nadzieje okazały się płonne. Za te produkty spożywcze zapłacimy więcej.

truskawki w Biedronce
11.04.2024 12:08 Polskie truskawki już trafiły do Biedronki. Cena za małe opakowanie zwala z nóg

2024 rok nie przestaje bić rekordów temperatury i zanosi się na to, że kwiecień nie odwróci tego trendu. Dlatego z coraz większym apetytem wyczekujemy pierwszych sezonowych owoców. Te pojawiły się już w dyskontach, ale cena studzi emocje.

Biedronka
10.04.2024 16:28 W Biedronce do reszty powariowali. Od dziś mięso mielone 94% taniej, wystarczy spełnić 1 warunek

Biedronka kusi klientów ceną mięsa mielonego. Teraz można je kupić aż o 94% taniej niż zwykle. Jednak, żeby skorzystać z tej promocji, trzeba spełnić 1 warunek. Jakie ciekawe oferty przygotować jeszcze Biedronka? O tym w naszym artykule.

Biedronka
06.04.2024 11:22 Specjalna sobota w Biedronce, tylko dziś możesz dostać 15 lub 25 zł. Jest jeden warunek

Specjalna sobota zaczyna się w Biedronce. W związku z nią klienci będą mogli otrzymać rabat w wysokości 15 zł i 25 zł. Jednak należy spełnić jeden warunek. Wyjaśniamy, o co dokładnie chodzi w promocji zorganizowanej przez Biedronkę.

biedronka i mr Kryha
04.04.2024 11:02 Czy za 5 zł da się kupić jedzenie na cały dzień? Youtuber poszedł do Biedronki i to sprawdził

„Czy w Polsce w 2024 roku można przeżyć za pięć złotych, kupując wyłącznie w Biedronce?” – zapytał na swoich kontach w mediach społecznościowych influencer znany jako Mr Kryha. Wziął pięciozłotówkę i postanowił sprawdzić. Niektórzy mogą być zdziwieni.

szyld biedronki
03.04.2024 15:46 Biedronka oficjalnie potwierdziła, tak będzie przez cały kwiecień. Chodzi o ceny jedzenia

Biedronka ponownie zaskakuje. Najpopularniejsza wśród Polaków sieć handlowa podjęła śmiałą decyzję finansową. Często krytykowana za swoją politykę cenową, postanowiła w kwietniu radykalnie ją zmienić. Efekty odczujemy w portfelu.

zakupy
02.04.2024 14:04 Te sklepy pozamrażały ceny produktów spożywczych. Pospiesz się z zakupami, to nie potrwa długo

Od 1 kwietnia powraca 5 procentowa stawka VAT na produkty spożywcze. Niektóre sklepy postanowiły zamrozić ceny dla swoich klientów. Dowiedz się, co to oznacza dla ciebie oraz zobacz, w których sklepach warto robić zakupy. Oferta jest ograniczona czasowo. 

logo sklepu Biedronka
29.03.2024 16:21 Biedronka wydała komunikat, wszystko zacznie się jutro o 14:00. „Przepraszamy za niedogodności”

Użytkownicy karty oraz aplikacji Moja Biedronka nie skorzystają z niej w najbliższy weekend. Powodem jest przerwa techniczna. Czy to oznacza, że klienci nie będą mogli skorzystać w tych dniach z promocji?

szyld biedronki
27.03.2024 10:08 W Biedronce kompletnie powariowali. Tylko dziś wielkanocne przysmaki dostaniesz za ułamek ceny

Na ostatniej prostej przed świętami wielkanocnymi sieci sklepów ścigają się o klientów. Najłatwiej przekonać ich oczywiście ceną. Dlatego w ostatnich dniach co dzień mamy nowe promocje, z których warto korzystać dla dobra przedświątecznego portfela.

biedronka sklep
23.03.2024 10:36 Biedronka wydłuża godziny pracy w niedzielę handlową. Przygotowała też niespodziankę

Odkąd obowiązuje zakaz handlu w niedziele, każdego roku mamy tylko kilka okazji, by tego dnia zrobić duże zakupy. Nadchodząca przed Wielkanocą będzie jednak szczególna. I to z kilku powodów.

Biedronka
22.03.2024 17:04 Weszłam do Biedronki po drobiazg, a wyszłam z zakupami na Wielkanoc. Ze wszystkim zmieściłam się w ok. 100 złotych

Biedronka po raz kolejny zaskoczyła mnie swoimi cenami. Od dawna wiedziałam, na czym opiera się jej polityka, jednak takiego obrotu sprawy się nie spodziewałam. Zamiast wydać majątek na święta, zamknęłam się w całkiem przyjemnej kwocie. Poniżej opowiem szczegółowo, co trafiło do mojego koszyka.

Biedronka
21.03.2024 15:23 W Biedronce do reszty powariowali. Tylko dziś możesz dostać 10 zł, warunek jest jeden

Specjalny Czwartek trwa w Biedronce. Tylko dziś możesz dostać 10 złotych, ale tylko pod jednym warunkiem. Gdy go spełnisz, otrzymasz voucher, który wykorzystasz już w piątek. Od dziś Biedronka oferuje też lubiane produkty w atrakcyjnych cenach.

sklep Biedronka i półki sklepowe
18.03.2024 19:12 W Biedronce poszaleli. Zaczął się tydzień obniżek przed Wielkanocą. Niektóre rzeczy o połowę taniej

Sieć sklepów Biedronka obniża ceny wybranych produktów. Za niektóre z nich zapłacisz tylko 50% pierwotnej ceny. Sprawdź, na czym możesz zyskać i co warto kupić w okresie promocji. Właśnie się zaczęła i potrwa tydzień.

szyld biedronki
18.03.2024 14:06 Biedronka w poważnych tarapatach, kasjerzy nie mają złudzeń. „To będzie piekło"

Pracownicy Biedronki przygotowują się do przedwielkanocnej niedzieli handlowej. Sieć wezwała wszystkie ręce na pokład, a personel sklepów obawia się nadchodzącej niedzieli. W sklepach może być tego dnia bardzo tłoczno i ma to poważne konsekwencje.

bimi z kurczakiem
15.03.2024 17:43 Tajemnicze warzywo pojawiło się w Biedronce. Czy wiesz, jak je wykorzystać

Nieczęsto zdarza się natrafić w sklepie na produkt, o którym nic nie wiemy. Biedronka jednak konsekwentnie zaznajamia nas z nowymi smakami. Tym razem w dziale warzywnym. To rewelacja – nowa jarzyna jest uniwersalna i wyjątkowo prosta w obsłudze.

wnętrze biedronki
15.03.2024 14:35 Niejasne promocje, nieczytelne ceny – spotkaliście się z tym? Po skargach klientów urząd sprawdza Biedronkę i Lidla

Największe polskie sieci dyskontów zaczynają ponosić konsekwencje zamieszania, jakie panuje w cenach produktów na ich półkach. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował, że przygląda się niektórym działaniom promocyjnym Biedronki i Lidla. Oberwać może się też innym markom.

Biedronka
14.03.2024 11:01 Właśnie się zaczęło, w Biedronce kompletnie powariowali. Masa produktów taniej nawet o połowę

W Biedronce od dziś zrobisz zakupy nawet o połowę taniej. Popularna sieć sklepów przygotowała atrakcyjne promocje wielu produktów. Podpowiadamy, co warto kupić w Biedronce. Niektóre artykuły spożywcze będą jak znalazł na Wielkanoc.

Biedronka
12.03.2024 15:57 Biedronka idzie na całość, do końca marca aż 360 produktów taniej. W sklepie szukaj tego oznaczenia

Biedronka kusi klientów ofertą 360 produktów, które sprzedaje teraz taniej. W sklepie należy szukać specjalnego oznaczenia. Z nowy tygodniem ruszają też promocje wielu lubianych produktów. Podpowiadamy, co warto kupić w Biedronce.

Biedronka
08.03.2024 09:17 W Biedronce do reszty powariowali, dziś i jutro dostaniesz 20 zł. Ruszyła akcja „Specjalny weekend”

Biedronka ruszyła z akcją promocyjną, która może przyprawić o zawrót głowy. Dziś i jutro dostaniesz 20 złotych, ale tylko pod jednym warunkiem. Popularna sieć sklepów przygotowała też nowe oferty cenowe lubianych produktów i słodyczy na Dzień Kobiet. Podpowiadamy, co warto kupić w Biedronce.

Biedronka
05.03.2024 12:39 Nie do wiary, co Biedronka drukuje na paragonach. Klienci nie kryją zdumienia

Tego jeszcze nie było. Biedronka wytacza najcięższe działa w wojence z Lidlem. Co pojawia się na paragonach portugalskiej sieci sklepów? Klienci nie dowierzają i łapią się za głowę.

wojna lidla z biedronką
04.03.2024 10:21 Kolejna odsłona wojny Lidla z Biedronką. Do akcji wkroczył komornik

Od lutego trwa ostra rywalizacja o klientów pomiędzy - Biedronką i Lidlem. Sytuacja zrobiła się poważna, bo do rozgrywki pomiędzy sieciami sklepów wkroczył komornik. Dlaczego tak się stało i co to oznacza dla klientów? 

Biedronka
29.02.2024 10:18 W Biedronce kompletnie powariowali. Dziś każdy może dostać 20 zł, warunek jest jeden

Biedronka szykuje nie lada gratkę dla swoich klientów. Tylko w czwartek każdy, kto zrobi zakupy, otrzyma voucher o wartości 20 złotych. Należy jednak spełnić pewien warunek. Czwartek przynosi też atrakcyjne promocje wielu lubianych produktów. 

ceny w Biedronce
28.02.2024 09:56 Biedronka nie przestaje mącić z cenówkami. Cierpliwość klientów się kończy

Wojna cenowa między sieciami handlowymi wychodzi na korzyść dla klienta, który może przez to skorzystać z różnych promocji. Utrudniają to niestety „cenówki”, czyli informacje o cenach produktów. Bywają tak skomplikowane, że wprowadzają klientów w błąd, na co Biedronce zwrócił uwagę ekonomista.

Biedronka i nowe promocje
22.02.2024 11:03 W Biedronce całkiem powariowali. Tylko dziś każdy może dostać 10 zł, warunek jest jeden

Biedronka wiele razy zaskakiwała nas niecodziennymi promocjami. Nie inaczej jest tym razem. Popularna sieć supermarketów poszła na całość. Tylko dziś możesz dostać 10 zł. Wystarczy spełnić jeden warunek.

zakupy przy kasie
20.02.2024 11:32 Rząd planuje zniesienie zakazu handlu w niedzielę. Dla pracowników sklepów szykują się zmiany

Zniesienie zakazu handlu w niedzielę coraz bliżej. Część rządu zamierza podjąć w tej sprawie poważne kroki. Oznacza to zmiany dla konsumentów, ale również dla pracowników. Jakie zmiany są w planach?

Biedronka
19.02.2024 16:02 W Biedronce kompletnie powariowali, nie możesz tego przegapić. „Teraz aż 360 produktów taniej”

Przyznacie, że 360 produktów to już naprawdę wielkie zakupy. Teraz właśnie takie taniej zrobisz w Biedronce. Podpowiadamy, na jakie oferty warto zwrócić uwagę ze względu na ich atrakcyjną cenę.

wózek biedronki
16.02.2024 11:12 Biedronka uruchamia nowy sklep internetowy. Szykują się udogodnienia i specjalne promocje dla klientów

Sieć sklepów Biedronka uruchamia swój sklep internetowy. Od teraz zakupy będą duże prostsze i bez wychodzenia z domu. Ty zamawiasz, a sklep dostarcza zakupy pod twoje drzwi. W ofercie ponad 4 tysiące produktów. 

Logo Biedronki i Lidla
06.02.2024 15:00 Atak Biedronki na Lidla. To gdzie w końcu jest najtaniej? Czy mamy wierzyć dyskontom

Dostaliście już SMS z Biedronki? Rozpętała się prawdziwa wojna reklamowo-cenowa między sieciowymi gigantami. Biedronka zasypuje klientów SMS-ami, Lidl odpowiada promocjami, internet drwi. A my pytamy – gdzie w końcu jest najtaniej? I czy możemy na tym skorzystać.