Smakosze.pl
Biedronka ponownie zaskakuje cenami

Canva / Oleksandr Prokopenko

Niezwykle niskie jedzenia w Biedronce w nowym tygodniu

8 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Biedronka regularnie wciela w życie nowe promocje, które potrafią wywołać nie lada zachwyt. W nadchodzącym tygodniu za niewielkie pieniądze będziemy mogli dostać wiele uwielbianych produktów spożywczych. Przykładowo za 100 g kiełbasy podwawelskiej zapłacimy 0,99 zł.

Nie da się ukryć, że Biedronka cieszy się ogromną popularnością. Sieć supermarketów zawdzięcza taki stan rzeczy między innymi regularnemu wprowadzaniu kuszących promocji. Za małe pieniądze możemy nabyć masę różnorodnych smakołyków.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Co nas czeka w supermarketach Biedronka w nadchodzącym tygodniu?

Biedronka doskonale wie, na czym polegają korzystne promocje. W jednym z wcześniejszych artykułów wspominaliśmy o niecodziennej akcji sieci, dzięki której mogliśmy oszczędzić pieniądze. Tym razem przyjrzymy się ofercie dotyczącej produktów spożywczych. Zacznie ona obowiązywać od 9 sierpnia.

Podczas wizyty w popularnej sieci supermarketów, warto wziąć ze sobą kartę Moja Biedronka. Dzięki niej możemy kupić ulubione smakołyki o wiele taniej. Właśnie taką promocją została objęta kiełbasa podwawelska Kraina Wędlin. Za 100 g zapłacimy zaledwie 0,99 zł. Tym samym cena produktu została obniżona aż o 44%.

Do 11 sierpnia po okazaniu karty Moja Biedronka szynka wieprzowa bez kości od Krainy Mięs zostanie przeceniona o 43%. W związku z tym za kilogram zapłacimy 8,99 zł. Trzeba przyznać, że to niewielkie pieniądze za tak dobre mięso.

Pieczone ziemniaki

Idealne do obiadu - pieczone ziemniaki w paprykowej marynacie

CZYTAJ DALEJ

Małe pieniądze za uwielbiane owoce i warzywa

Biedronka wraz z początkiem nowego tygodnia rusza z promocjami na owoce i warzywa. Już od poniedziałku możemy dostać smakowitą żółtą fasolkę szparagową taniej o 38%. Kilogram specjału wyceniono na 7,99 zł. Warto ją przygotować w niecodzienny sposób.

Już od poniedziałku za trzy papryki o różnych kolorach w opakowaniach 500 g zapłacimy tylko 3,99 zł. Tym samym przeceniono je aż o 42%. Takie pieniądze za paprykę są bez wątpienia kuszącą propozycją.

Biedronka postanowiła również przecenić jabłka. Kilogram zielonych owoców może być nasz za 1,49 zł. W związku z tym ich cena zostanie obniżona o 62%. Z kolei kilogram arbuza dostaniemy za 1,99 zł. Jego koszt będzie niższy o 60%.

Zakupy w supermarketach Biedronka

Zakupy w supermarketach Biedronka

Canva / Yuganov Konstantin

Co jeszcze przygotowała dla nas Biedronka?

Wraz z początkiem tygodnia w supermarketach Biedronka czeka na nas cała masa promocji. Do 11 sierpnia polędwica z dorsza atlantyckiego Marinero będzie kosztowała 4,99 zł za 100 g. To dobra okazja, by za niewielkie pieniądze przygotować przepyszne rybne danie.

Z kolei kupując dwa opakowania hummusu Perla, drugie z nich zostanie przecenione aż o 50%. W takiej sytuacji koszt każdego opakowania o masie 160 g będzie wynosił tylko 2,99 zł. Oczywiście w supermarketach Biedronka promocji będzie o wiele więcej. Najlepiej przekonać się o nich samodzielnie podczas wizyty w sklepie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje w

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

pyzy na talerzu

Produkty

Z jakich ziemniaków robić pyzy?

Czytaj więcej >
gotowanie makaronu

Produkty

Jak gotować makaron, żeby się nie sklejał?

Czytaj więcej >
czosnek

Produkty

Jak powinno się kroić czosnek?

Czytaj więcej >
ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >