Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

Jakub Kaminski/East News

Nowa oferta Biedronki

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka postanowiła zaskoczyć wielu swoich klientów niespodziewaną promocją, która zachwyci niejednego fana grillowania. Nadchodzący weekend będzie świetną okazją do urządzenia grilla, więc w portugalskiej sieci dostępne będą przeceny produktów związanych z grillowaniem. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ najlepsze produkty mogą zostać szybko wykupione.

Biedronka często decyduje się na wykorzystanie najróżniejszych okazji, aby zachęcić swoich klientów do zakupów. Tym razem sieć prezentuje produkty grillowe w niskich cenach z uwagi na zbliżający się weekend majowy, który może okazać się słoneczny i ciepły.

Jeśli więc nie masz w swoim domu żadnych kiełbas, kaszanek, karkówek, sałatek czy sosów - wybierz się do najbliższej Biedronki, w celu uzupełnienia zapasów. Co ciekawe, firma wprowadziła rabaty nie tylko na rzeczy do grillowania, lecz również czekolady czy orzechy. Zalecamy szybką wyprawę do najbliższego sklepu, ponieważ najbardziej interesujące towaru mogą zostać szybko wykupione.

Tanie mięsa w Biedronce

Polacy na grilla najczęściej kładą mięsa w najróżniejszych postaciach. Marynowana karkówka rolowana na patyku do szaszłyka firmy Czas na Grill kosztuje jedynie 7,99 za opakowanie o wadze 310 gramów. Ten produkt doskonale spisze się w sytuacji, gdy brakuje czasu na marynowanie. 

Źródło: Saaster, Getty Images

Podobnym rozwiązaniem może być zestaw grillowy w marynacie marki Czas na Grill, który zawiera 3 rodzaje mięs (karkówka, szynka oraz boczek). Kawałki te są już zawczasu marynowane, a ich cena została obniżona z 22,90 zł za kilogram do 11,45 zł. 

Kiełbasy i kaszanki

Dobry grill w ogródku nie może obejść się bez wielu kiełbas i kaszanek. Kaszanka gryczana firmy Czas na Grill w opakowaniu o wadze 500 gramów kosztuje tylko 4,99 zł za opakowanie. Podczas gotowania kaszanki warto zawinąć ją w folię aluminiową, gdyż może się rozpaść na ruszcie. 

Na naszym portalu zdradziliśmy również wiele innych ciekawych informacji kulinarnych, które mogą cię zainteresować. Przeczytaj ten artykuł, w którym wyjaśniamy jak wyhodować drzewko laurowe w domu. W tym tekście  pokazujemy jedzenie przyszłości według Unii Europejskiej. 

Dla tradycjonalistów, którzy z grilla jedzą tylko zwykłą kiełbasę, jest duży wybór. Na rozgrzanych węglach świetnie spiszą się kiełbaski wieprzowe firmy Kraina Wędlin Selekt o wadze 200 gramów, które zawierają dodatek gęsiny. Jedno opakowanie kosztuje 6,00 zł.

Dodatki do grilla

Poza samym mięsem, do gotowania na świeżym powietrzu warto mieć różne sosy czy marynaty. Sosy barbecue firmy Heinz w butelkach o pojemności 400 ml wycenione zostały na 7,49 zł za jedną sztukę. Owe sosy sprawdzą się jako główny składnik słodkiej marynaty. 

Ludzie niejedzący mięsa także znajdą coś dla siebie. Pieczarki do grillowania o dużej średnicy w opakowaniu o wadze 400 gramów kosztują tylko 4,99 zł za sztukę. Z kolei opakowanie papryki w trzech kolorach, ważące 500 gramów, to wydatek rzędu 9,99 zł za sztukę.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor portalu Smakosze.pl. Pasję do gotowania rozpalił w nim Makłowicz. Swoje życie postanowił poświęcić kulinariom i dziennikarstwu. Pracował na wielu stanowiskach gastronomicznych. Prywatnie fan muzyki folkowej oraz sportów rowerowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >
miód

Produkty

Czy można jeść skrystalizowany miód?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujący filmik z rybą w piekarniku podbija Internet

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jeść makrelę?

Czytaj więcej >