Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce trwa wyjątkowa niedziela handlowa. Sklep oferuje dziś ogromne zniżki, konieczne było wprowadzenie limitów
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 27.08.2023 15:40

W Biedronce trwa wyjątkowa niedziela handlowa. Sklep oferuje dziś ogromne zniżki, konieczne było wprowadzenie limitów

Biedronka
East News/MAREK BAZAK

Sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalną ofertę handlową dla swoich klientów. Tylko w niedzielę handlową można kupić produkty w niższych cenach. Na niektóre towary Biedronka musiała wprowadzić limity. Co warto kupić w niedzielę handlową w Biedronce? Podpowiadamy!

Niedziela handlowa, czyli zakupy w Biedronce

Niedziel handlowych w 2023 roku nie ma zbyt wiele. W sumie przypada ich siedem. Natomiast 27 sierpnia 2023 roku mamy już piątą niedzielę handlową w tym roku. Kolejne niedziele handlowe będą dopiero w grudniu. 

Warto więc skorzystać z takiej handlowej niedzieli i zrobić zakupy. Sieć sklepów Biedronka z powodu niedzieli handlowej przygotowała ogromne zniżki dla swoich klientów. Konieczne było wprowadzenie limitów na zakup towarów. Jakimi promocjami kusi Biedronka klientów?

zakupy spożywcze
Canva/Alexas_Fotos
Pokrój, zalej i zostaw do zimy. Ten kompot ze słoików to hit, rodzina ci podziękuje

Jakie produkty warto kupić w niedzielę handlową?

27 sierpnia 2023 roku w Biedronce warto kupić ser żółty w plastrach Światowid. Ten produkt sprzedawany jest w opakowaniach 2x 250 g lub 500 g. Przy zakupie innych produktów za minimum 199 złotych, ten ser kupimy tylko za 1 zł. Biedronka wprowadziła tu limit dzienny.

 Można kupić tylko jedno opakowanie na kartę Moja Biedronka. Cena bez spełnienia warunków zakupu innych produktów wynosi za ser 13,99 zł. Również tylko w niedzielę handlową można kupić ogórki konserwowe Nasza Spiżarnia 870 lub 900 g. Ten produkt Biedronka sprzedaje w promocji 1+1 gratis. Limit dzienny to 2 słoiki na kartę Moja Biedronka. 

Olej i mięso, czyli taniej w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka przygotowała też ofertę oleju rzepakowego Beskidzkiego. Można go kupić tylko w niedzielę handlową w cenie 5,69 zł. przy zakupie 2 butelek. Natomiast od 24 do 27 sierpnia obowiązuje promocyjna cena na świeży filet z piersi kurczaka pakowany próżniowo Kraina Mięs Mega Paka. Produkt kupimy w cenie 14,99 zł z kartą Moja Biedronka.

Od 21 do 27 sierpnia w Biedronce kupimy wodę mineralną niegazowaną Cisowianka 6x 1,5 litra. Przy zakupie 2X 6-paku drugi produkt kupimy w cenie 1,39 zł. Również dziś kończy się promocja na parówki Berlinki Classic. Kupimy je w cenie 3,99 zł. Wcześniej kosztowały 6,94 zł. Pisaliśmy o innych promocjach w Biedronce. Informowaliśmy też o atrakcyjnych promocjach na słoiki w tej sieci sklepów. 

zakupy spożywcze
Canva/Kaspars Grinvalds

Źródło: biedronka.pl