Smakosze.pl
Biedronka ponownie zaskakuje

Canva / Minerva Studio

Jaką ofertę przygotowała Biedronka na rozpoczęcie nowego miesiąca?

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Biedronka doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Sieć zdecydowała się na wprowadzenie znaczących zmian. Mowa o otwarciu trzynastu placówek w całej Polsce. Właśnie w nich można natknąć się na wyjątkowe promocje. Jednak w pozostałych sklepach również czekają na nas spore przeceny.

Bez wątpienia Biedronka cieszy się sporą popularnością wśród smakoszy. Nie jest to nieuzasadnione, ponieważ właśnie w tej sieci możemy dostać rozmaite frykasy po wyjątkowo niskich cenach. W najbliższym czasie Biedronka przygotowała promocje, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Biedronka ponownie zaskakuje

Nie da się ukryć, że sklepy pod szyldem Biedronka można znaleźć praktycznie w całej Polsce. Nie oznacza to jednak, że sieć zamierza spocząć na laurach. Ostatnie dni czerwca zaowocowały otwarciem trzynastu placówek.

- Konsekwentnie trzymamy się ambitnego planu rozwoju naszej sieci na 2021 rok. W ciągu tylko ostatnich dwóch dni, otworzyliśmy aż trzynaście placówek w całej Polsce. Z miesiąca na miesiąc jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów. Nie tylko poprzez uruchamianie nowych sklepów, ale także dlatego, że rozwijamy naszą ofertę, a przykładem mogą być warzywa i owoce pochodzące od lokalnych rolników i producentów - powiedział przytaczany przez portal Super Biznes Paweł Stolecki, dyrektor makroregionu w sieci Biedronka.

W nowo otwartych sklepach Biedronka czekają na nasz ogromne przeceny. Wiele produktów zostało przecenionych nawet o 50%. Z pewnością warto udać się tam na zakupy. W jakich lokalizacjach powstały nowe supermarkety Biedronka?

Ból gardła będzie tylko ponurym wspomnieniem

Jak leczyć ból gardła latem domowymi sposobami?

CZYTAJ DALEJ
 • Nowogard, ul. Armii Krajowej

 • Kraków, ul. Kniaźnina

 • Zabrze, ul. Matejki 48

 • Tarnowskie Góry, ul. Siewierska

 • Michałowice 143

 • Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Bałtowska 249

 • Ustka, ul. Słupska

 • Jaroszowice

 • Kocmyrzów-Luborzyca, ul. Gościnna

 • Koziegłowy, ul. Woźnicka

 • Żarki, ul. Kościuszki

 • Haczów 103

 • Dąbrówka-Ług, ul. Garwolińska 90 A

Jakiś czas temu wspominaliśmy o promocjach na sprzęt kuchenny w sklepach Biedronka. Dziś przyjrzymy się ofercie na początek lipca. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Niektóre z ofert mogą przyprawić o zawrót głowy.

Biedronka rusza z promocjami na lipiec

Od 1 lipca w supermarketach Biedronka możemy kupić po o wiele niższej cenie fasolkę szparagową. Za kilogram zapłacimy zaledwie 9,99 zł. Tym samym obniżka wynosi aż 41%. Godna uwagi jest również cukinia. Kilogram warzywa kosztuje tylko 2,99 zł. Jego cena została pomniejszona o 62%. Obie promocje obowiązują do 3 lipca.

Biedronka rusza z promocjami

Biedronka rusza z promocjami

Canva / Vera_Petrunina

Wielbiciele mięs także mają powody do radości. Mięso z uda kurczaka Kraina Mięs o wadze 500 g dostaniemy za 5,99 zł. Koszt produktu jest niższy od standardowego o 20%. Polędwiczki z kurczaka Kraina Mięs także objęto promocją. Za opakowanie o masie 400 g zapłacimy 6,49 zł. Wspominana oferta również będzie ważna do 3 lipca.

Warto zwrócić uwagę na cenę polędwicy z dorsza czarnego marki Marinero. Do 7 lipca 100 g produktu będzie kosztowało zaledwie 3,99 zł. Świeży pstrąg tęczowy patroszony Marinero również został przeceniony. 100 g produktu kosztuje 1,99 zł. Podczas zakupów należy pamiętać o obowiązujących obostrzeniach.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Super Biznes; Biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >