Smakosze.pl
Lidl ponownie zaskakuje klientów

Canva / Rike_

Lidlomix ponownie w ofercie Lidla

21 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl wiele razy idealnie trafiał w zapotrzebowania smakoszy. Często działo się to za sprawą różnego rodzaju promocji na produkty spożywcze. Jednak tym razem pasjonaci kulinarnych aktywności mogą po dużo niższej cenie nabyć kultowy Lidlomix. Urządzenie przeceniono aż o 200 zł.

Supermarkety Lidl cieszą się ogromną popularnością. Dzieje się tak między innymi za sprawą regularnych promocji i różnorodności dostępnych towarów. Okazuje się, że przeceny czekają na nas nawet przy zakupach internetowych. Właśnie w ten sposób możemy nabyć taniej Lidlomix.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Lidlomix w internetowym sklepie Lidl

Nie da się ukryć, że Lidl doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Już wcześniej wspominaliśmy o tygodniu XXL w popularnej sieci supermarketów. Niecodzienne okazje są dostępne również na stronie sklepu Lidl.

W internetowym sklepie Lidl ponownie zagościł wielofunkcyjny robot kuchenny marki Silvercrest, który potocznie określa się mianem Lidlomixu. Standardowo jego cena wynosi 1899 zł. Jednak teraz może być nasz za kwotę niższą o 200 zł.

Lidlomix jest odpowiednikiem Termomixu. Wielofunkcyjny robot kuchenny od sieci Lidl jest sam z siebie dużo tańszy od oryginalnego sprzętu, który czasem potrafi kosztować niemal 5000 zł. Robiąc zakupy na stronie supermarketów Lidl, możemy nabyć bardzo podobne urządzenia za jedyne 1699 zł. To dobra okazja dla smakoszy.

Lody o smaku śledzi

Popularna lodziarnia wprowadzi lody o smaku śledzia

CZYTAJ DALEJ

- Monsieur Cuisine Connect to robot kuchenny najnowszej generacji, zdobywca wyróżnienia Laur Konsumenta i Grand Prix. Teraz jeszcze prościej skomponujesz pełnowartościowe i smaczne dania dla całej Twojej rodziny: zupy, sosy, smoothie, potrawy warzywne, mięsne i makaronowe, ryby, wyroby mączne, konfitury i wiele innych - głosi opis urządzenia zamieszczony na stronie sklepu Lidl.

Jakie funkcje ma Lidlomix?

Warto zauważyć, że Lidlomix jest urządzeniem, które znacząco może pomóc nam w codziennym gotowaniu. Wyposażono go w wiele użytecznych funkcji. Tym samym robot kuchenny pozwala na:

 • Gotowanie

 • Rozdrabnianie

 • Smażenie

 • Blendowanie

 • Gotowanie na parze

 • Ubijanie

 • Mieszanie

 • Zagniatanie

 • Zmianę obrotów na lewo i prawo

 • Miksowanie

 • Kruszenie lodu

 • Ważenie

Lidl sprzedaje Lidlomix

Lidl sprzedaje Lidlomix

(Screen ze strony / lidl-sklep.pl)

Trzeba przyznać, że taka lista robi spore wrażenie. Jednak na tym nie koniec funkcjonalności robota kuchennego od supermarketów Lidl. Urządzenie wyposażono w listę 500 przepisów, które wyświetlają się na ekranie LCD. Można je aktualizować, ponieważ Lidlomix ma możliwość połączenia się z siecią Wi-Fi.

Nie bez powodu Lidlomix szybko znika ze sklepów. Robot kuchenny tego typu ma wiele zalet, które doceni każdy, kto regularnie oddaje się kuchennym aktywnościom. Warto również wiedzieć, że w sklepach Lidl możemy skorzystać z pewnej usługi, z której mało kto zdaje sobie sprawę.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl-sklep.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >