Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Porady > Tłumy na poświątecznych wyprzedażach w Lidlu i Biedronce. AGD nawet o połowę taniej. Tylko do końca miesiąca
Łukasz Modelski
Łukasz Modelski 28.12.2023 08:34

Tłumy na poświątecznych wyprzedażach w Lidlu i Biedronce. AGD nawet o połowę taniej. Tylko do końca miesiąca

Wyprzedaże w Biedronce
East News

W Biedronce i Lidlu trwa szaleństwo poświątecznych wyprzedaży. Taniej kupisz nie tylko jedzenie. Wyposażenie kuchni, sprzęt AGD, naczynia, pojemniki nawet do 60 procent taniej. Tylko do końca grudnia.  

Zaskakujące wyprzedaże w Lidlu

W Biedronce i w Lidlu tłumy. Nic dziwnego, w obu tych sieciach czekają prawdziwe okazje. Sprzęty AGD, domowa elektronika, garnki i patelnie, naczynia do przechowywania, odkurzacze i elektronika łazienkowa staniała nawet o ponad połowę. To się nazywa poświąteczne czyszczenie magazynów!

W Lidlu dwulitrowy garnek o grubym dnie lub litrowy rondel z pokrywką dostosowany do wszystkich rodzajów kuchnia, kosztuje 49 zł zamiast 69,90. 

Sześcioelementowy zestaw stalowych garnków kosztuje 75 zł zamiast 107,28, a trójelementowy zestaw ładnych pojemników kupimy już za 15 zł. 

Suszarka do żywności Silvercrest potaniała o połowę i kosztuje teraz 74 zł a szybkowar Tefal – 179 zamiast 279 zł. 

 

Lidl logo.jpg
East News
Polacy od razu po świętach ruszyli do Biedronki. Są zadziwiające przeceny Naukowcy alarmują. Jedząc te czekolady możesz uszkodzić nerki

Zachęcające wyprzedaże w Biedronce

W Biedronce, poza artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia domu i akcesoriów kosmetycznych, wysyp okazji kuchennych. Najczęściej okazje zbudowane są tu na zasadzie drugiego, tańszego produktu za pół ceny. 

W ten sposób np. komplet sześciu bardzo ładnych szklanek z Krosna będzie nas kosztował 34,99 zł, ale kolejne sześć (tańszych) kupimy już za połowę ceny. 

Szklanek do piwa i drinków oraz kieliszków do wina w ogóle jest w Biedronce mnóstwo. Teraz nadszedł dobry moment, by uzupełnić wytłuczone zapasy. Wybór i różnorodność jest tu ogromna, ceny bardzo przyjazne.

Wybrane wyposażenie z kolekcji Biedronka Home jest poza tym przecenione o 40%. Wyprzedaż trwa do Sylwestra włącznie. 

 

sklep Biedronki.jpg
East News 

Wyprzedaże gdzie indziej

Warto pamiętać, że poświąteczne wyprzedaże to w ogóle cecha sieci handlowych, także tych, które jeszcze kilka dni temu przedświątecznie śrubowały ceny. 

Taniej kupimy w Media Expert, Media Markt, Aldim czy (na kosmetyki) w SuperPharmie. Warto skorzystać z tych okazji. Oraz przyjrzeć się wyprzedażom w najbardziej powszechnych sieciach odzieżowych. W tym roku bowiem nie zanosi się na powszechne wyprzedaże we wszystkich rodzajach sklepów. Handlowcy zaciskają pasa.  
 

Projekt bez nazwy(23).jpg
East News