Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Biedronka rusza z nową ofertą - każdy znajdzie coś dla siebie
Jakub Kossakowski
Jakub Kossakowski 25.03.2022 23:53

Biedronka rusza z nową ofertą - każdy znajdzie coś dla siebie

Biedronka rusza z nową ofertą
Jakub Kaminski/East News

Biedronka regularnie wprowadza oferty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Sieć uwielbianych supermarketów zdradziła, co czeka na jej klientów od najbliższego poniedziałku. Niektóre produkty są tańsze nawet o 50%.

Nie da się ukryć, że Biedronka należy do najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Liczne grono smakoszy robi tam zakupy z uwagi na niskie ceny, które potrafią przyprawić o szybsze bicie serca. W najbliższym tygodniu Biedronka ponownie przygotowała zaskakujące promocje.

Tanie owoce i warzywa w supermarketach Biedronka

Już od najbliższego poniedziałku w sklepach Biedronka można będzie dostać rozmaite owoce i warzywa po dużo niższych cenach. Wraz z 8 listopada żółta cebula będzie przeceniona o 50%. Tym samym za kilogram zapłacimy zaledwie 1,99 zł.

Oczywiście na tym nie koniec promocji. Wyborne pomidory papryczkowe dostaniemy za 9,99 zł za kilogram. Ich cena zostanie obniżona aż o 47%. Z kolei papryka czerwona będzie tańsza o 30%. Kilogram warzyw będzie nasz za 6,99 zł.

Odwiedzając supermarkety Biedronka warto rzucić okiem na cytrusy. Pyszne mandarynki będą od 8 listopada tańsze o 35%. Kilogramowe opakowanie dostaniemy za 4,49 zł. Biedronka postanowiła również przecenić cytryny. Kilogram owoców będzie nasz za 2,49 zł. Cena zostanie obniżona o 48%.

Mięsne frykasy za grosze

Biedronka nie zapomniała o promocjach na mięsne specjały. Surowa biała kiełbasa od Krainy Mięs zostanie przeceniona o 33%. Za opakowanie 500g przyjdzie nam zapłacić 5,99 zł. Od 8 do 10 listopada za niewielkie pieniądze dostaniemy świeżą ćwiartkę kurczaka. Produkt będzie kosztował zaledwie 2,99 zł.

W supermarketach Biedronka promocją zostanie objęte także chude mięso mielone z szynki wieprzowej od Krainy Mięs. Opakowanie o masie 500g dostaniemy za 5,99 zł. Tym samym jego cena będzie niższa aż o 36%.

Niedrogie ryby w Biedronce

Od poniedziałku do 10 listopada filet z mintaja marki Marinero będzie tańszy o 20%. Za porcję 100 g zapłacimy tylko 2,79 zł. Godny uwagi jest również filet z sandacza ze skórą. 100 g specjału będzie od jutra kosztowało 4,99 zł.

Oczywiście w sklepach Biedronka czeka na nasz o wiele więcej ciekawych promocji. Najlepiej udać się do niej samodzielnie i przekonać się o nich na własne oczy. Warto wówczas pamiętać o ukrytej funkcji tamtejszych koszyków. Jakiś czas temu wspominaliśmy również o zmianach godzin otwarcia sieci supermarketów.

Biedronka rusza z promocjami
Biedronka rusza z promocjami

Canva / Kaspars Grinvalds

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram