Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Co się dzieje z cenami masła w Biedronce? Sieć od razu wprowadziła limity
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 31.07.2023 11:07

Co się dzieje z cenami masła w Biedronce? Sieć od razu wprowadziła limity

Biedronka
Wikipedia

Ceny masła w Biedronce zostały obniżone. Sieć sklepów musiała też wprowadzić limity na zakup tego produktu. Taka promocja na masło w Biedronce potrwa od 31 lipca do 2 sierpnia. Jednak to nie koniec. Biedronka przygotowała inne atrakcyjne promocje. 

Ceny masła w Biedronce, czyli limity na zakupy

Już od dziś rusza promocja na masło w Biedronce. Do 2 sierpnia klienci tej sieci sklepów będą mogli kupić masło Mleczna Dolina 200 g za 3,25 zł. Ta cena obowiązuje przy zakupie trzech kostek masła. Promocja na ten produkt skierowana jest do klientów, którzy korzystają z karty Moja Biedronka lub z aplikacji.

Dziennie każdy klient będzie mógł zakupić 3 kostki tego masła. Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie limitu w sprzedaży tego produktu. Przed promocją cena masła Mleczna Dolina 200 g wynosiła 5,76 zł. Jednak przez najbliższe kilka dni Biedronka również inne produkty będzie można kupić w atrakcyjnych cenach. 

Siostra pokazała mi jak zrobić mizerię po warszawsku. Najchętniej jadłabym ją codziennie

Pomidory malinowe, czyli okazja w Biedronce

Już od dziś aż do 5 sierpnia kupimy w Biedronce polskie pomidory malinowe. Zapłacimy za kilogram 2,99 zł. To cena niższa od poprzedniej o 66%. Wcześniej za kilogram tych pomidorów trzeba była zapłacić 8,99 zł. 

Taniej kupimy też borówkę amerykańską. Promocja na te owoce trwa do 2 sierpnia. Za opakowanie 300g zapłacimy 4,99 zł. Wcześniej te owoce kosztowały 12,99 zł. Cenę obniżono o 61%. 

Tańsze wędliny w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka przygotowała też promocje na wszystkie wędliny w plastrach Kraina Wędlin Na co dzień, 250g. W przypadku tych produktów możemy skorzystać z promocji 2+1 gratis. Ta promocja obowiązuje do 5 sierpnia. Podobnie jak promocja na wszystkie jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka. 

Drugi tańszy produkt kupimy o 50%. To oferta skierowana do klientów Biedronki, którzy korzystają z karty Moja Biedronka lub z aplikacji. Można też skorzystać z promocji na lody Marletto. Za drugi tańszy produkt zapłacimy o 70% mniej. Promocją objęte są wszystkie lody familijne Marletto. Ta promocja trwa do 5 sierpnia. Pisaliśmy o innych promocjach Biedronki. Informowaliśmy też o promocjach sklepach dino. 

zakupy spożywcze
Canva/CreativeNature_nl

Źródło: biedronka.pl