Smakosze.pl
.

.

Haier liderem w branży AGD na świecie 12. rok z rzędu

22 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Redakcja smakosze.pl

Udostępnij:

Firma Haier po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu największych marek produkujących sprzęt AGD na świecie, przygotowanym przez Euromonitor International, światowego lidera strategicznych badań dla rynków konsumenckich. To już 12. rok z

Od kilkunastu lat produkty marki Haier, takie jak chłodziarki, zamrażarki, pralki, suszarki i chłodziarkido wina, stoją na czele globalnych rankingów Euromonitor. Na sukces ten pracuje ponad 100 tysięcypracowników, w 160 krajach, na 5 kontynentach. Choć sama firma nie jest bardzo wiekowa, istniejebowiem na rynku od 26 lat, zdążyła zaskarbić sobie serca coraz bardziej wymagających Klientów.

„Cieszymy się, że Klienci doceniają nowoczesne wzornictwo, niezawodne działanie i zaawansowanetechnologie zastosowane w naszych urządzeniach - powiedział Marcin Majchrzak, General ManagerHaier Group Poland. Od samego początku istnienia firmy stawiamy na funkcjonalność i innowacyjnerozwiązania” – dodał.

I rzeczywiście trendy wyznacza tu Haier. Na wyróżnienie zasługują m. in.: autorska technologia ABT®,która zarówno w chłodziarkach jak i pralkach czy pralko-suszarkach dba o nasze zdrowie ibezpieczeństwo, technologia Fresher Techs®, która umożliwia regulację i optymalizację warunkówpanujących w chłodziarkach, dzięki czemu żywność dłużej zachowuje wysoką jakość i cenne wartościodżywcze, czy wreszcie funkcje Refresh i i-Refresh zastosowane w pralkach i pralko-suszarkach z seriii-Pro 7, które pozwalają odświeżyć naszą odzież bez konieczności wizyty w pralni chemicznej.

Oferta produktów Haier na polskim rynku obejmuje lodówki typu combi, multidoor i side by side,pralki, pralko-suszarki i suszarki, chłodziarki do wina oraz piekarniki, okapy i płyty grzewcze dozabudowy. Można je nabyć w sieciach handlowych RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert iNeonet.

 Artykuł zawiera lokowanie produktów

Podobne artykuły

Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >
Market z Anglii wycofuje polskie produkty

Produkty

Brytyjski market wycofuje polskie produkty

Czytaj więcej >