Lidl zaskakuje promocjami
Marek BAZAK/East News

Przed majówką Lidl przygotował specjalną ofertę

Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Codziennie odwiedza go liczne grono smakoszy. W sklepach sieci wielokrotnie mogliśmy natknąć się na niezwykłe promocje. Nie inaczej jest przed majówką. Oferta dotyczy zarówno napojów, jak i pyszności, których nie powinno zabraknąć na grillowym ruszcie.

Nie da się ukryć, że Lidl doskonale wie czego potrzebują smakosze. Tym razem uwielbiana sieć supermarketów postawiła na specjały, bez których wiele osób nie wyobraża sobie udanej majówki. Czego możemy się spodziewać podczas wizyty w sklepie?

Lidl ruszył z promocjami na majówkę

Majówka już tuż-tuż. Lidl stwierdził, że to idealny moment na wprowadzenie wyjątkowej oferty, obok której nie sposób przejść obojętnie. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, co nas czeka podczas wizyty w supermarketach Biedronka. Dziś pod lupę weźmiemy promocje sieci Lidl.

Dla znacznej części smakoszy udana majówka to grillowanie przy zimnym piwie. Lidl postanowił objąć promocją niniejszy napój. Przy zakupie ośmiu butelek piwa, cztery z nich otrzymamy w gratisie. Warto się śpieszyć, ponieważ promocja obowiązuje tylko do końca 30 kwietnia. Oczywiście musimy mieć na uwadze, że piwo to alkohol, który negatywnie wpływa na zdrowie i uzależnia.

Żeby skorzystać z promocji, musimy aktywować kupon w aplikacji Lidl Puls. Sieć supermarketów zdaje sobie sprawę, że piwo to nie wszystko, czego potrzebujemy w trakcie majówki. W związku z tym rabaty dotyczą również specjałów, które z pewnością podbiją serca smakoszy.

Godziny otwarcia Biedronki przed majówkąGodziny otwarcia Biedronki przed majówkąCzytaj dalej

Karkówka wieprzowa w marynacie GRILL&FUN 1 kg została przeceniona o 13 zł. W związku z tym zapłacimy za nią tylko 9,99 zł. Smakołyk jest tańszy o 56%. Do wyboru mamy wersję klasyczną, z wędzoną papryką, z czarnym czosnkiem, lub w marynacie czosnkowo-majerankowej.

Lidl stawia na wyjątkowe promocje

(Pixabay / massimilianopersico)

Co jeszcze na nas czeka w sklepach Lidl?

Najczęściej podczas grillowana na ruszcie lądują smakowite i kuszące kiełbasy. Lidl objął promocją również ten produkt. Tym samym za kilogram kiełbasy śląskiej GRILL&FUN przyjdzie nam zapłacić zaledwie 7,99 zł. Przeceniono ją o 46%.

Nie tylko mięsem człowiek żyje. Lidl nie zapomniał o jaroszach. Zainteresować ich może cukinia, która idealnie nadaje się do grillowania. Kilogram warzywa już tylko 30 kwietnia dostaniemy taniej o 50%. Zapłacimy za niego 3,99 zł.

Godna uwagi jest także gotowana kukurydza. Opakowanie zawierające 2 sztuki kosztuje 3,99 zł. Obniżka ceny wynosi 33%. Już wcześniej wspominaliśmy o tym, jak grillować kukurydzę. W supermarketach Lidl można dostać także ciekawe zamienniki mięsa.

Wegańskie kiełbaski grillowe marki NEXT LEVEL są dobrą alternatywą dla tradycyjnego mięsnego wyrobu. Podczas wizyty w sklepach Lidl warto na nie zwrócić uwagę. Za opakowanie 225 g zapłacimy tylko 8,99 zł.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł