Smakosze.pl
Sklep Tadeusza Rydzka ma duży asortyment

Jakub Kaminski/East News, yulka3ice, Getty Images

Youtuber ocenił żywność ze sklepu Rydzyka

6 Lutego 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Sklep internetowy Tadeusza Rydzyka wywołuje wiele kontrowersji, a ludzie zazwyczaj dzielą się na fanów oraz przeciwników takiego przedsięwzięcia. W sieciowym sklepie Splendor24 można nabyć wszelakie produkty spożywcze oraz niestandardowe poł

Sklep Tadeusza Rydzyka jest miejscem, w którym można zaopatrzyć się w zarówno towary typowo religijne, takie jak dewocjonalia, święte obrazki czy książki teologiczne, a także produkty spożywcze - miód, mąkę z kasztanów czy specjalną kawę.

Nie da się ukryć, że Rydzyk wywołuje skrajne emocje. Jedni nie są w stanie powiedzieć o nim ani jednego dobrego słowa, a dla innych jest prawdziwym autorytetem. Trzeba jednak oddać mu jedno - ma doskonały zmysł przedsiębiorczy. 

Co skrywa sklep Splendor24 Tadeusza Rydzyka?

W sklepie Rydzyka możemy natrafić na mnóstwo nietypowych produktów spożywczych, których dostępność na rynku jest mocno ograniczona. Smakosze z pewnością mogą skorzystać z okazji kupienia oryginalnych miodów czy zdrowotnych kaw.

Produkty w sklepie Splendor24 przetestował youtuber z kanału Sprawdzam Jak, który w swoim programie często sprawdza różne produkty spożywcze i robi ich rankingi. Tym razem na warsztat wziął internetowy sklep Rydzyka. 

Na samym wstępie twórca podkreślił, że jego zdanie jest czysto subiektywne i każdy może mieć zupełnie inne odczucia co do smaku czy jakości produktów. Założyciel kanału przeprowadził testy z zasłoniętymi oczami, które pozwoliły mu dokładnie poznać walory smakowe. 

Jako pierwszy przetestowany został miód z borówką brusznicą. Sprawdzam Jak stwierdził, że jest bardzo smaczny i przypomina połączenie miodu z dżemem, jednak zadziwił się krótką datą przydatności do spożycia, która wynosi jedynie 14 dni od otwarcia. 

Masz ochotę na więcej ciekawych tekstów o tematyce kulinarnej? Sprawdź ten artykuł, w którym wyjawiamy tajniki przygotowania kultowego śniadaniowego dania. W tym tekście opisujemy niebywałe działanie liści laurowych pod postacią naparu. 

Następna w kolejności była kawa, która przypominała mu w smaku kawę zbożową. Jako trzeci produkt wybrany został miód pszczeli faceliowy. Zrobił on spore wrażenie na prowadzącym kanał Sprawdzam Jak, który zareagował prawdziwym zachwytem. 

Warto jednak zaznaczyć, że ceny w tym sklepie nie należą do najniższych, przykładowo mąka kasztanowa kosztuje 25,50 zł za 0,5 kg, a miód lipowy 48 zł, przez co wielu ludzi może odnieść wrażenie, że są stanowczo zbyt wysokie. Więcej na temat cen w sklepie kontrowersyjnego duchownego pisaliśmy tutaj.

Jeśli jednak ktoś jest chętny przekonać się na własnej skórze, czy smak miodów lub kawy jest faktycznie tak dobry, musi samodzielnie ich wypróbować. Dajcie znać, jeśli próbowaliście produktów ze sklepu Rydzyka w komentarzu na naszym Facebooku, jesteśmy bardzo ciekawi waszej opinii na ich temat.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: youtube.com/Sprawdzam Jak/Splendor.24.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >
Market z Anglii wycofuje polskie produkty

Produkty

Brytyjski market wycofuje polskie produkty

Czytaj więcej >