Smakosze.pl
Biedronka

canva/ Mattias Gronlund

Biedronka wspiera polskich producentów żywności, nowa akcja sieci

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Biedronka rozpoczyna akcję "Kupuj świeże polskie produkty". Ma ona za zadanie pomóc polskim producentom żywności. Klienci, którzy zdecydują się na zakup produktów od rodzimych producentów mają szansę na atrakcyjne vou

Biedronka wspiera polskich producentów żywności. Nowa akcja sieci "Kupuj świeże polskie produkty" ma na celu pomoc rodzimym producentom żywności. Skorzystają na niej również klienci popularnego dyskontu.

Szczegóły nowej akcji Biedronki

Akcja "Kupuj świeże polskie produkty" rozpocznie się już 15 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia. Warto dodać, że dotyczy ona wszystkich sklepów sieci w całej Polsce. Każdy ma szansę na atrakcyjny voucher od sieci. Co należy zrobić, aby go zdobyć?

Na voucher na 99 zł ma szansę każdy klient sieci, który posiada kartę Moja Biedronka i wyda na świeże produkty od polskich producentów 499 zł. Voucher będzie można wykorzystać podczas majowych zakupów w dyskoncie.

Warto podkreślić, że atrakcyjna promocja będzie dotyczyła trzech kategorii produktów: mięsa, ryb oraz owoców lub warzyw. Kwota za zakupy będzie sumowana na karcie Moja Biedronka oraz drukowana na paragonach. Co w tym tygodniu kupimy w Biedronce po niższych cenach? Odpowiedź poniżej.

Najnowsza oferta Biedronki

W tym tygodniu w Biedronce kupimy wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Od dziś znajdziemy w sieci m.in. przecenione warzywa i owoce m.in. młodą kapustę za 3,99 zł, czerwone winogrono za 6,99 zł oraz bataty za 9,99 zł/kg.

Sieć oferuje również dobrej jakości mięso w niżej cenie. W tym tygodniu dostaniemy w niej m.in. polędwiczki z kurczaka/ 400 g za 5,49 zł oraz tatara wołowego (Kraina Mięs) za 5,99 zł.

W Biedronce znajdziemy także szeroką ofertę świeżych ryb. Za świeży filet pstrąga łososiowego zapłacimy 3,29 zł/ 100, a za filet z karmazyna 3,49 zł/100 g, a za filet z łososia atlantyckiego 3,99 zł/100 g.

W dyskoncie znajdziemy także doskonałe ciasta w atrakcyjnych cenach m.in. włoskie Tiramisu (530 g/14,99 zł) oraz wyborne ciasto z galaretką oraz owocami leśnymi (600 g, 9,99 zł).

Na naszej stronie znajdziecie ogrom kulinarnych inspiracji. Niedawno podawaliśmy m.in. przepis na bulion wołowy oraz pisaliśmy o wyjątkowych, prozdrowotnych zaletach dzikiej róży.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: money/ biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

undefinedundefinedundefined

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >