Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Trzeba się śpieszyć. Jeszcze tylko dziś olej i masło za grosze w Biedronce

Trzeba się śpieszyć. Jeszcze tylko dziś olej i masło za grosze w Biedronce

Biedronka ma tanie tłuszcze
WikimediaCommons/Aw58, CC BY-SA 4.0; biedronka.pl

W Biedronce do środy wybrane produkty będą znacznie tańsze. Atrakcyjne rabaty uzyskamy m.in. na tłuszcze, a konkretnie masło i olej słonecznikowy. Warto skorzystać, nim produkty znikną z półek.
 

Tanie masło w Biedronce

Ceny masła do niedawna potrafiły wprawić w osłupienie. Szczęśliwie teraz możemy zrobić zapasy produktu, nie wydając zbyt dużo pieniędzy. Do 24 maja obowiązuje specjalna oferta dla klientów posiadających kartę Moja Biedronka.

Kupienie 3 opakowań wyrobu marki Mleczna Dolina i okazanie karty poskutkują naliczeniem nawet 40- procentowego rabatu. Każda kostka będzie kosztowała zaledwie 3,45 zł, a z promocji można skorzystać dwukrotnie. Za około 20 zł kupimy, więc aż 1,2 kg tłuszczu, który świetnie nadaje się do mrożenia.

Olej słonecznikowy w korzystnej cenie

Jeszcze lepszą promocją objęty jest popularny tłuszcz roślinny, czyli olej słonecznikowy. Kupując wyrób marki Wyborny w zestawie po 2 sztuki, za każdą z nich zapłacimy tylko 6,99 zł. Opakowanie ma pojemność 1 litra, więc jest to znaczna obniżka.

Warto zauważyć, że w przypadku tej promocji nie zostały wprowadzone żadne limity i nie jest konieczne posiadanie karty lojalnościowej. Jedynym ograniczeniem jest dostępność towaru w sklepach.

Biedronka z korzystnym rabatem na produkty Go Vege

Nieco dłużej, bo do soboty potrwa promocja na wyroby marki Go Vege. Wegańskie produkty dostępne są w ofercie 2+1, co oznacza, że każdy trzeci towar otrzymamy gratis. Tu także nie obowiązują żadne limity.

Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy na pyszne roślinne dania. Polecamy tani i smaczny strogonow bez mięsa oraz znakomite ruskie z tofu. Roślinny twaróg do pierogów kupicie na promocji w Biedronce.

Źródło

Biedronka ma znizki na tłuszcz.png
canva/studiof22byricardorocha

: Biedronka