Smakosze.pl
Lidl ponownie zaskakuje

Canva / Syda Productions

Ukryta usługa w Lidlu, każdy może skorzystać

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl słynie z tego, że stara się sprostać wszelkim wymaganiom klientów. Mało kto zdaje sobie sprawę, że w sieci supermarketów czeka na nas ukryta usługa. Okazuje się, że po podejściu do kasy możemy otrzymać za darmo żeton do wózka za zakupy.

Z całą pewnością Lidl można zaliczyć do najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Wielu smakoszy udaje się tam regularnie na zakupy. Jednak tylko garstka osób wie, o tym, że może bez opłat dostać wyjątkowo przydatny upominek.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Darmowe żetony w supermarketach Lidl

Nie da się ukryć, że Lidl doskonale wie, jak zjednać sobie klientów. Na naszym portalu niejednokrotnie informowaliśmy o niecodziennych ofertach promocyjnych. Jakiś czas temu donosiliśmy o tygodniu XXL w sklepach Lidl.

Lidl stawia na różne rozwiązania, które mają ułatwić robienie zakupów. Wystarczy spojrzeć na ukrytą funkcję tamtejszych wózków sklepowych. Wielu smakoszy będzie zachwyconych tym, że przy kasie możemy otrzymać za darmo użyteczny gadżet.

Kiedy podejdziemy do kasy w sklepie Lidl, wystarczy poprosić pracownika o żeton do wózków. Wówczas dostaniemy go całkowicie nieodpłatnie. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Wielbiciele zakupów skorzystają najbardziej.

Kopia Bez tytułu (2)

Czy powinno się obierać ogórki na mizerię?

CZYTAJ DALEJ

Przydatny podarunek od Lidla

Żeton do wózków sklepowych możemy wykorzystać również w innych miejscach niż sam Lidl. Z pewnością przyda nam się on, wówczas gdy wybierzemy się na zakupy do Biedronki lub Auchan. Jednak to nie koniec zalet niepozornego żetonu.

Chyba każdy spotkał się z sytuacją, w której brakowało nam drobnych potrzebnych do odblokowania sklepowego wózka. Żeton ma to do siebie, że nie zapłacimy nim za zakupy. W związku z tym zawsze będziemy mieli go w pogotowiu. Warto o tym pamiętać, kiedy odwiedzimy któryś ze sklepów Lidl.

Lidl rozdaje za darmo żetony

Lidl rozdaje za darmo żetony

(Canva / StockSolutions)

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Pomysłodawcy

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Porady

Czy powinno się obierać ogórki na mizerię?

Czytaj więcej >
czy można pić jajka

Porady

Czy można pić surowe jajka?

Czytaj więcej >

Porady

Jak drylować wiśnie lub czereśnie bez drylownicy?

Czytaj więcej >
naleśniki ciasto

Porady

Jak zrobić idealne ciasto na naleśniki?

Czytaj więcej >

Porady

Ukryta funkcja kas samoobsługowych

Czytaj więcej >

Porady

Jak wykorzystać liście chrzanu w kuchni?

Czytaj więcej >