Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce całkiem powariowali. Tylko dziś każdy może dostać 10 zł, warunek jest jeden
Jakub Kossakowski
Jakub Kossakowski 22.02.2024 11:03

W Biedronce całkiem powariowali. Tylko dziś każdy może dostać 10 zł, warunek jest jeden

Biedronka i nowe promocje
Jakub Kossakowski / Materiały własne

Biedronka wiele razy zaskakiwała nas niecodziennymi promocjami. Nie inaczej jest tym razem. Popularna sieć supermarketów poszła na całość. Tylko dziś możesz dostać 10 zł. Wystarczy spełnić jeden warunek.

Biedronka znów zaskakuje

Biedronka doskonale wie, jak przyciągnąć do siebie klientów. Przeważnie sieć robi to za sprawą różnej maści okazji. Od 22 lutego ruszyły kolejne promocje Biedronki. Część z nich może przyprawić o zawrót głowy.

Zgodnie z informacją opublikowaną na stronie sieci supermarketów Biedronka, właśnie dziś każdy z klientów może otrzymać voucher o wartości 10 zł. Jak go zdobyć? Dowiesz się tego w dalszej części tekstu.

zakupy w Biedronce.jpg
Canva
Te placki to hit w moim domu, biją na głowę nawet ziemniaczane. Nie uwierzysz z czego są zrobione

Biedronka rozdaje vouchery

Żeby otrzymać voucher od Biedronki, wystarczy spełnić jeden warunek. W tym celu trzeba zrobić zakupy z kartą Moja Biedronka lub aplikacją za minimum 99 zł. Właśnie wtedy każdy otrzyma 10 zł w postaci vouchera. Można go wykorzystać w piątek (23 lutego) przy zakupach o minimalnej wartości 99 zł. Przy tej promocji trzeba pamiętać o jeszcze jednym szczególe.

Biedronka uprzedza w swoim komunikacie, że vouchery się nie sumują. Dodatkowo na każdą kartę Moja Biedronka przypada tylko jeden. Trzeba przyznać, że jest to ciekawa promocja. Z pewnością zainteresuje wielu klientów. Jednak na tym nie koniec. Biedronka przygotowała więcej interesujących ofert, które zaczynają się właśnie dziś.

Co na nas czeka od czwartku w Biedronce?

Vouchery to nie jedyne, co Biedronka oferuje od czwartku. Oprócz nich tylko dziś możesz dostać Masło Ekstra Mleczna Dolina 200 g o 51%. W tym celu trzeba kupić 3 opakowania i użyć karty Moja Biedronka. Wtedy za jedno masło zapłacisz jedynie 2,89 zł. Limit dzienny na każdą kartę wynosi 3 opakowania.

Biedronka wprowadziła także promocję na pomarańcze. Obniżka będzie obowiązywała do soboty. Pomarańcze deserowe na wagę dostaniesz taniej o 42%. W związku z tym za kilogram owoców zapłacisz 3,99 zł.

Oczywiście w Biedronce czeka na nas o wiele więcej promocji. Najlepiej udać się do najbliższego sklepu tej sieci i przekonać się na własne oczy. Niedawno wspominaliśmy o innej akcji promocyjnej sieci Biedronka. Podczas zakupów warto nabyć produkty potrzebne do przygotowania tego obiadu.

Vouchery od Biedronki.jpg
biedronka.pl