Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce kompletnie powariowali, nie możesz tego przegapić. „Teraz aż 360 produktów taniej”

W Biedronce kompletnie powariowali, nie możesz tego przegapić. „Teraz aż 360 produktów taniej”

Biedronka
Jakub Kossakowski/Materiały własne

Przyznacie, że 360 produktów to już naprawdę wielkie zakupy. Teraz właśnie takie taniej zrobisz w Biedronce. Podpowiadamy, na jakie oferty warto zwrócić uwagę ze względu na ich atrakcyjną cenę.

360 produktów taniej, czyli zakupy w Biedronce

Zgodnie z informacją zawartej w nowej gazetce Biedronki, popularna sieć sklepów oferuje taniej aż 360 produktów. Wśród nich znajdziemy makarony, wędliny, owoce i warzywa. Taniej kupimy makaron durum Spaghetti Pastani. Produkt kosztuje aktualnie 3,42 zł.

Przed promocją jego cena wynosiła 3,99 zł. Warto też zaopatrzyć się w Kiełbasę Żywiecką Smaczne Wędliny. Kupimy ją za 15,90 zł/kg. Wcześniej była o złotówkę droższa. Biedronka oferuje też taniej ananasa w plastrach Nasza Spiżarnia. Teraz wydamy na niego 5,99 zł. Wcześniej kosztował 6,49 zł. 

ananas
Canva/Karolina Grabowska
Chronią przed zawałem i udarem. Poznaj trzy najcenniejsze właściwości jabłek

Te produkty tańsze do soboty

Od dziś do 24 lutego, czyli do soboty kupimy schab wędzony na wiśniowo Kraina Wędlin. Z kartą Moja Biedronka przy zakupie drugiego opakowania kosztuje 6,49 zł. Sieć sklepów oferuje też parówki Berlinki Classic w cenie 2,99 zł za opakowanie. To aż o 56% taniej niż wcześniej. Regularna cena tego produktu wynosi 6,94 zł.

Do 24 lutego również wszystkie makarony Pastani kupimy w ofercie 2+1 gratis z kartą Moja Biedronka lub z aplikacją. Za ser żółty w plastrach przy zakupie 3 opakowań zapłacimy 4,49 zł za opakowanie. Przed obniżką opakowanie tego sera kosztowało 9,99 zł. Biedronka wprowadziła tu limit zakupów. Dziennie można kupić 3 opakowanie tego produktu.

Owoc i warzywa taniej do środy

Do 21 lutego, czyli do środy taniej kupimy w Biedronce sałatę lodową. Zapłacimy za nią 3,99 zł. Wcześniej produkt kosztował 5,99 zł. Również mniej zapłacimy za kilogram kalafiora. Ten kosztuje 7,99zł,a wcześniej trzeba było za niego zapłacić 9,99 zł/kg. Warto też zwrócić uwagę na Borówkę Amerykańską. 300-gramowe opakowanie kosztuje 9,99 zł.

Przed obniżką cena wynosiła 18,99 zł. Za jabłka polskie Jonagold zapłacimy 1,79 zł/kg. Wcześniej te owoce kosztowały 3,99 zł/kg.  Natomiast za pomidory czekoladowe zapłacimy 9,99 zł/kg. Wcześniej trzeba na nie było wydać 19,99 zł/kg. Radziliśmy, jak zrobić kapuściany omlet na kolację. Podawaliśmy też przepis na wyśmienity schab po cygańsku. 

pomidory czekoladowe
Canva/Nadanka

Źródło: biedronka.pl