Smakosze.pl
Biedronka

Jakub Kaminski/East News

Biedronka rozdaje vouchery na zakupy spożywcze. Trzeba spełnić 2 warunki

2 Lutego 2021

(Ostatnia zmiana: 6 Maja 2021)

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów! Sieć przygotowała wyjątkową akcję, która szczególnie spodoba się osobom codziennie robiącym w niej zakupy! Klienci sieci mają szansę otrzymać voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Wyst

Biedronka przygotowała wyjątkową akcję dla swoich stałych klientów. Znamy jej wszystkie szczegóły. Przy okazji sieć pochwaliła się swoim ogromnym sukcesem! Okazuje się, że z jej programu lojalnościowego korzysta już prawie 10 milionów Polaków!

Biedronka rozdaje vouchery na zakupy. Należy spełnić 2 warunki.

Wszyscy klienci, którzy w lutym zrobią zakupy w Biedronce za minimum 99 złotych i posiadają kartę Moja Biedronka, otrzymają voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Osoby, które wydadzą co najmniej, 69 złotych dostaną voucher na 5 zł. Można z nich skorzystać w ciągu dwóch dni od ich odebrania.

Oferta obowiązuje od 1 do 28 lutego, a z promocji można skorzystać maksymalnie raz dziennie. Portal dlahandlu.pl cytuje wypowiedź Maciej Łukowski, dyrektora działu zakupów i członka zarządu w sieci Biedronka, który podkreśla, że sieć niezwykle docenia lojalność Polaków, którzy licznie przystąpili do programu Moja Biedronka.

 "Z karty Moja Biedronka korzysta już prawie 10 mln klientów. Pokazuje to, że kupujący wysoko cenią możliwość oszczędności. My zaś doceniamy ich lojalność, oferując w tym miesiącu promocje, jakiej jeszcze w naszej sieci nie było" - mówi Łukowski.

Jak podaje portal dlahandlu.pl, od 2017 r. do grudnia 2020 r. dzięki akcjom promocyjnym Biedronki polskie rodziny zaoszczędziły ponad 21 mld zł. W samym tylko okresie pandemii, od marca do lipca 2020 r., oszczędności te wyniosły 2,4 mld zł. W całym 2020 roku liczba ta wyniosła aż 7,2 mld.

Co jeszcze przygotowała Biedronka dla swoich klientów? W tym tygodniu w sklepach sieci znajdziemy m.in. owoce, mięsa i słodycze w doskonałych cenach. Więcej szczegółów poniżej!

Najnowsza oferta Biedronki. Znamy szczegóły.

W tym tygodniu w Biedronce znajdziemy między innymi uwielbiane mięsa w okazyjnych cenach. Taniej kupimy m.in. filet z kaczki z sosem żurawinowym Wolno Gotowane Kraina Mięs za 18,99 zł/ 480 g, karkówkę wieprzową do pieczenia Wolno Gotowane Kraina Mięs za 15,90 zł/ opakowanie, gulasz cielęcy - 10,99 za opakowanie, tuszę króliczą Kraina Mięs za 19,90 zł/ kilogram oraz polędwiczki z kurczaka Kraina Mięs za 5,49 zł/ 400 g.

[EMBED-15]

W sieci taniej kupimy również popularne owoce m.in. kilogram czerwonych winogron za 6,99 zł, opakowanie pomarańczy za 3,99 zł, 100 g kiwi za 0,69 zł i 300 g borówek amerykańskich za 9,99 zł. Oferta Biedronki ucieszy również fanów słodkości, którzy dostaną m.in. Płatki czekoladowe Magnetic za 4,99 i Rurki w czekoladzie Cukiernia Róża za 2,49 zł.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie Biedronka.pl. O najnowszej ofercie Lidla, pisaliśmy tutaj.

źródło: dla handlu/ biedronka

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Zapraszamy na nasz Instagram

Monika DecAutor

Wydawczyni portalu Smakosze.pl. Codziennie zbieram dla Was najlepsze przepisy i kulinarne ciekawostki. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. W wolnych chwilach gotuję, podróżuję i czytam książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Czym jest biały nalot na czekoladzie?

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego lepiej nie podawać dzieciom parówek na śniadanie?

Czytaj więcej >
jarmuż

Produkty

Dlaczego warto jeść jarmuż i jak go przygotować?

Czytaj więcej >
Biedronka sklep

Produkty

Co czeka na nas w Biedronce od poniedziałku?

Czytaj więcej >
Kawa z odrobiną sody nie będzie kwaśna

Produkty

Dlaczego warto dodać odrobinę sody do kawy?

Czytaj więcej >
Estragon — jak go wykorzystać w kuchni?

Produkty

Zaskakujące zastosowania estragonu w codziennym gotowaniu

Czytaj więcej >