Jaką ofertę na tłusty czwartek ma Biedronka?
Marek BAZAK/East News, MayerKleinostheim, Getty Images

Zachęcająca oferta słodkich wypieków w Biedronce na tłusty czwartek

Biedronka doskonale wie, że w czasie najbliższego święta łasuchów, czyli podczas tłustego czwartku, wielu klientów zechce obkupić się w różne łakocie. Sieć przygotowała obszerną ofertę, a my wreszcie poznaliśmy ceny asortymentu. Koszt wahać się będzie od 0,69 zł do 2,45 zł za sztukę.

Biedronka ma świetne wyczucie co do ogłaszania ofert na różne okazje. W tym tygodniu przyszło nam świętować aż dwa z nich - walentynki oraz tłusty czwartek. Tym razem skupimy się na produktach przeznaczonych na ten drugi dzień, wypełniony pączkami i faworkami.

Tłusty czwartek pozwala na zajadanie się wieloma słodyczami bez wyrzutów sumienia. Mnóstwo osób przechwala się ile pączków udało im się tego dnia zjeść - niektórzy potrafią dobić nawet do kilkudziesięciu sztuk w 24 godziny.

Biedronka oferuje liczne pączki i faworki

Już za dwa dni, bo 11 lutego, tysiące Polaków ruszą do cukierni, sklepów spożywczych, marketów oraz dyskontów, aby zakupić wiele sztuk pączków, donutów i faworków. To właśnie nimi całe rodziny będą się cieszyć, świętując tłusty czwartek w najlepszy możliwy sposób.

Każdy chce również kupić słodkości jak najlepszej jakości, a przy okazji nie wydając na nie całej fortuny. Dlatego dobrym wyborem jest Biedronka, która w swojej ofercie ma aż 14 pozycji przeznaczonych stricte na 11 lutego. Skusicie się na którąś z nich?

Obniżka ceny pączków z cukierni Gessler dla pewnej grupy osóbObniżka ceny pączków z cukierni Gessler dla pewnej grupy osóbCzytaj dalej

Pączki marki Słodka Kraina dostępne będą w dużych opakowaniach liczących 12 sztuk pączków. Do wyboru będą z marmoladą wieloowocową i cukrem pudrem w cenie 9,99 zł za opakowanie. Będzie można kupić także je bez nadzienia z lukrem lub cukrem pudrem, za 0.69 zł za sztukę.

Jeśli chodzi o odrobinę wyższą półkę, którą reprezentuje marka Cukiernia, także będzie dostępna dla chętnych klientów. Do wyboru będą z nadzieniem wiśniowym, dekorowane płatkami migdałowymi za 1,99 zł sztuka lub powidłami i skórką pomarańczową 1,99 zł od sztuki.

Chcesz poczytać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym wyjawiamy tajniki gotowania makaronu - okazuje się, że mnóstwo Polaków popełnia popularne błędy. W tym tekście z kolei zdradzamy ceny jednego pączka w sklepie Magdy Gessler, która postanowiła zorganizować ciekawą promocję.

Jak podaje serwis spottedlublin.pl, ponadto w ofercie Biedronki są pączki z nadzieniem o smaku orzechowym (w cenie 1,39 zł/szt.), waniliowym (w cenie 1,39 zł/szt.), śmietankowym (w cenie 1,99 zł/szt.), różanym (w cenie 1,99 zł/szt.), karpatkowym (w cenie 1,99 zł/szt.), malinowym (w cenie 1,99 zł/szt.) oraz E.Wedel (w cenie 2,49 zł/szt.).

Poza klasycznymi pączkami będziemy mogli obkupić się w wiele różnych donutów z posypkami i polewami. Donuty z polewą kakaową kosztować będą 0,95 zł sztuka, donut cookie 1,99 zł, donut nadziewany 1,49 zł, donut z dodatkiem Haribo Chamallows 1,99 zł, z kolei donut E.Wedel 2,15 zł. Uwielbiane przez wszystkich faworki kosztować będą jedynie 4,99 zł za 200 gramowe opakowanie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło:spottedlublin.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł